Warsztat Access Facelift – magia, która może pojawić się w twoich rękach.

Access Facelift – to niezwykły warsztat, choć jego niezwykłość łatwo jest przegapić. Często zauważamy nasze ciało, kiedy odmawia nam posłuszeństwa. Bardzo często też mamy masę osądów na jego temat, a przez to oczywiście na nas samych z racji jego wyglądu, wieku, wagi czy innych niedoskonałości. Ale nasze ciało nie ma żadnego punktu widzenia na to jak się czuje czy jak wygląda, nasze ciało jest dla nas zapleczem do cudownego i radosnego życia na tej planecie. Jakby to było gdybyśmy pozwolili naszemu ciału być tak doskonałym wsparciem dla naszego życia jak zostało zaprojektowane?To, że nasze ciało obecnie wygląda tak jak wygląda, to jest nasza kreacja.  To, że mamy jakiś osąd na jego temat, to jest nasza kreacja. To, że nasze ciało choruje, to też jest nasza kreacja. I jak to z każdą kreacją bywa, jeśli coś w naszym życiu wykreowaliśmy to możemy to „odkreować”.

Jeśli wykreowaliśmy coś z naszym ciałem, to to też możemy „odkreować”. I to jest właśnie przestrzeń niezwykłości i magii jaką jest zabieg Access Facelift. To oczywiście jest zabieg, który przywraca blask naszemu wyglądowi. I tak został zaprojektowany, abyś zaczął postrzegać piękno i podarunek jakim jest dla Ciebie twoje ciało. Po sesjach Access Facelift nasze ciało młodniej, ale to jest tylko wierzchołek góry lodowej. Cała niezwykła przestrzeń energetyczna tego zabiegu związana jest z tym, że nie jest to coś co dzieje się na powierzchni ciało, to nie jest jak wstrzyknięcie botoxu pod skórę, aby wyglądała lepiej. To jest faktyczne odmłodzenie organizmu, faktyczne cofnięcie czasu, faktyczne uzdrowienie ciała, aby wróciło ono do wyglądu i sprawności z przed kilku czy kilkunastu lat. To jest bardzo rzeczywiste cofanie czasu dla naszych ciał i ogromna przestrzeń uzdrawiania dla ciała.

Co jeszcze piękniejsze można się tego nauczyć i to w ciągu jednego dnia. Czy chciałbyś mieć w rękach umiejętność, która odkrywa na nowo piękno naszych ciał? Czy chciałbyś mieć w dłoniach umiejętność, która cofa czas? Serdecznie zapraszam na warsztat Access Facelift do Łodzi i Wrocławia.

Jeśli chciałbyś doświadczyć samego zabiegu zapraszam na indywidualne zabiegi Access Facelift – do końca lutego z 33% rabatem

zapraszam

Marcin