Warto zajrzeć

Warto zobaczyć… lub się przyjrzeć

“Twój wybór zmieni rzeczywistość” – Gary Douglas__________

Jeśli jesteś taki jak większość ludzi, to spędziłeś swoje życie na próbach wybierania z menu tej rzeczywistości. Menu tej rzeczywistości brzmi: masz rację, nie masz racji, jesteś dobry, jesteś zły, jesteś ograniczony, nie jesteś ograniczony. Nic z tego nie odnosi się do tego, co tak naprawdę jest możliwe, czego nie wziąłeś jeszcze pod uwagę.

Ja na nic nie patrzę z perspektywy poprawności czy niepoprawności, dobra czy zła. Jakikolwiek jest dany wybór, to pytam: “Co to wykreuje? Jak wykreuje to inną możliwość? Jak wykreuje to inną możliwość, której jeszcze nie rozważyłem?”

Jakby to było, żebyś patrzył na swoje wybory z tego punktu widzenia? Jakby to było żebyś kreować zaczął od tego co jest możliwe, czego jeszcze nie wziąłeś pod uwagę? Ja robię tak zawsze. Kiedy przyglądam się jakiemuś wyborowi, to nigdy nie pytam: “Jak to się sprawdzi w tej rzeczywistości?”. Pytam: “Jak to wykreuje coś co jest ponad to, co do tej pory znałem; coś, o czym nigdy nie myślałem, że jest możliwe; coś, co jest wspanialsze niż cokolwiek co istniało na planecie Ziemii aż do teraz?”

Twój wybór zmieni rzeczywistość. Proszę zrozum to.

Królestwo Prawdziwego Wyboru polega na rozpoznawaniu, że wszystko co wybierasz kreuje inny świat. Chcesz wykreować inny świat? To wybierz. Przestań udawać, że Twój wybór nie ma znaczenia. Twój wybór w stanie świadomości wykreuje zmianę w rzeczywistości wszystkich. Czy to właśnie chciałbyś wykreować? To wybierz to!

Ludzie od zawsze wiedzą, że są wyjątkowi. Myślą tak: “Muszę być wyjątkowy. Muszę być wyjątkowy. Muszę być wyjątkowy.”, ale tak naprawdę sami tego nie uznają. Ja od zawsze wiedziałam, że jestem wyjątkowy, ale nikt inny tego nie dostrzegał, więc sam to zakwestionowałem. Chciałem innej rzeczywistości, ale nikt inny jej nie dostrzegał, więc jej zaprzeczyłem. Wiedziałem, że jest coś co mogłem zrobić by wykreować zmianę dla świata, ale nie mogłem tego odnaleźć – bo poszukiwałem tego w innych ludziach, zamiast w samym sobie.

Każdy z nas, jako dar, którym jest, ma coś do dania, coś co może wszystko zmienić. Musisz poszukiwać tego w samym sobie by znaleźć dar, który był tam przez całe Twoje życie. Ty wiesz, że to tam jest. Ty wiesz, że to posiadasz. Jednak zamiast to uznać, przyglądasz się rzeczywistości kogoś innego, próbując doszukać się tam jakiejś wartości.

Jesteś unikatowym darem dla świata. Czy to w ogóle uznajesz? Co sprawiłoby, żebyś uznał kim jesteś, to, do czego jesteś zdolny, i to, czego jeszcze nie wybrałeś, a gdybyś wybrał, odmieniłoby wszystko?

Jak wielu wyborów, które są Ci dostępne, w ogóle nie uznajesz, a gdybyś uznał, to zmieniłoby świat na taki, jaki chciałbyś żeby był?

 

Dlaczego świadomość?____________________________________________________

niezwykły wykład D. Dain,a Heera współtwórcy Access Consciousness z konferencji Wisdom Stokholm.

obowiązkowo, jeśli chciałbyś stać się liderem we własnym życiu… gorąco polecam

 

Tekst z dnia 29.01. 2014

Wywiad z Brucem Liptonem… gorąco polecam obejrzeć – poniżej linki do tej rozmowy…

Kilka zdań z tego wywiadu:

(…) Jesteśmy na poziomie stawania się świadomymi, że nie jesteśmy zgrają pojedynczych ludzi (…) Największy skok jakiego musimy teraz dokonać to uwolnić się od naszej wizji separacji z przeszłości (…)

Musimy zacząć uświadamiać sobie kim jesteśmy! i jaką potężną siłą jesteśmy w tworzeniu naszego świata. Nasze postrzeganie kontroluje naszą biologię…

Zostaliśmy zaprogramowani, aby wierzyć, że nasze geny kontrolują nasze życie i nasze cechy… skoro nie mieliśmy możliwości wyboru naszych genów w momencie przyjścia na świat to znaczy to, że jesteśmy skazani na bycie ofiarami programów zapisanych w naszych genach i naszym DNA… A tak nie jest, ponieważ twoja percepcja, twoje przekonania i twoje doświadczenia zmieniają twoją biologię i twoją genetykę… Dlatego, jeśli postrzegasz się jako ofiarę i odkąd to opiera się na percepcji to stajesz się ofiarą.

Nowa biologia mówi: „Ty nasz kontrolować swoją biologię i swoją genetykę poprzez sposób jaki reagujesz na świat”

(…)Kiedy zaczynasz uczyć się żyć w harmonii ze światem, wtedy nasze komórki i nasza biologia będą żyły w harmonii z nami… wewnętrzne choroby są właściwie dopełnieniem świata jaki tworzymy na zewnątrz, więc jeśli tworzymy bardziej harmonijny świat wtedy nasza biologia będzie również bardziej harmonijna…

Część pierwsza 1/4 – http://youtu.be/dH3EFIBzPhU

Część druga 2/4 – http://youtu.be/_X2jb8FmYzM – o połączenie nauki z duchowością

Część trzecia 3/4 – http://youtu.be/yNHdQsh5JTo – umyśle świadomym i działaniu podświadomości

Część czwarta 4/4 – http://youtu.be/xskxPNlgnis – miłości, tym, że wszystko jest połączone i spontanicznych remisjach nieuleczalnych chorób w sposób naukowy

serdecznie zapraszam

 

tekst z dnia 13 stycznia 2011

Od paru lat mnie inspiruje poniższych parę zdań, o tym czego boimy się najbardziej…

Our deepest fear is not that we are inadequate

Our deepest fear is that we are powerful beyond measure

It is our light, not our darkness, that most frightens us

Your playing small does not serve the world

There is nothing enlightened about shrinking

So that people won`t feel insecure around you

We were all meant to shine as a children do

It is not just in one of us, it is in everyone

And as we let our own light shine

We unconsciously give permission to do the same

As we are liberated from our own fear

Our presence automatically liberates others…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *