Uzdrawianie Rekonektywne

Uzdrawianie rekonektywne – Reconnective Healing® – to sesje energetyczna dla ciała mająca na celu poprawę zdrowia, pozbycie się chorób z ciała bez względu na ich przyczynę i stopień zaawansowania.

KILKA SŁÓW O ZABIEGU

Podczas zabiegu pracuje się kilkanaście centymetrów ponad ciałem lub więcej.

Sesja trwa od 30 do 45 minut.  Zaleca się przeprowadzenie od 1 do 3 zabiegów w odstępie przynajmniej jednodniowym.

Nie ma potrzeby przygotowywania się do zabiegu. Po sesji warto przez kilka dni pić znacząco więcej ciepłej wody, aby usunąć z organizmu uwolnione podczas sesji toksyny.

Jak mówi Eric Pearl- twórca metody:

„Uzdrawianie jest swego rodzaju podróżą, a nie punktem docelowym. Proces nie przestaje działać… ponieważ NIGDY SIĘ NIE KOŃCZY. (…) Sesje często trwają nadal, wykraczając poza czas spędzony przez Ciebie w gabinecie”.

Eric Pearl zaleca przeprowadzenie od 1 do 3 zabiegów uzdrawiania.  Jeden w przypadku mniejszych problemów zdrowotnych, a także dla osób zdrowych przed zabiegiem podłączenia, 3 zabiegi w przypadku chorób zaawansowanych i trudniejszych przypadków. Czasami wymagane jest kilkukrotne powtórzenie cyklu 3 zabiegów.
Tak czy inaczej to Ty decydujesz o ilości sesji, w których chcesz wziąć udział.

Podczas zabiegu warto pozbyć się wszelkich oczekiwań. Dobrze jest podejść z ciekawością i zaufaniem do procesu, aby pozwolić sobie na otrzymanie najbardziej pozytywnego efektu procesu uzdrawiania dla Ciebie i twojego ciała. Podkreślam, ani Ty ani Ja nie mamy tutaj żadnego wpływu na efekt końcowy. Warto zatem, aby energia naszych oczekiwań, nie zakłócała tego co możesz otrzymać. Dziecięca ciekawość i wdzięczność za to co możesz otrzymać może otworzyć Cię na najlepszy efekt.

Rezultaty Reconnection Healing® mogą być natychmiastowe, od usunięcia bólu czy różnego rodzaju chorób fizycznych do osiągnięcia równowagi umysłowej. Osoby poddające się zabiegowi odczuwają głęboki spokój i harmonię. Ta metoda różni się od bioenergioterapii. Nie przykłada się rąk, a mimo to odczucie wibracji pojawia się prawie u każdego otrzymującego sesję,  nawet najbardziej niedowierzającego i krytycznie nastawionego. Mało tego – odczucia wzrastają wraz z odległością, co zaprzecza prawom fizyki jaką obecnie znamy związanym z energią.
Rezultaty działania tych wibracji pozostają widoczne od ponad 20 lat. Dr Eric Pearl demonstruje działanie tych nowych częstotliwości w wielu szpitalach w Stanach Zjednoczonych. Zjawisko to jest badane i obserwowane przez naukowców i lekarzy na całym świecie. Reconnection Healing® daje również doskonałe rezultaty na odległość.

Proces uzdrawiania rozpoczyna się od momentu podjęcia przez pacjenta decyzji, poprzez czas trwania sesji oraz również po jej zakończeniu. Dr Eric Pearl, poprzez którego te wibracje po raz pierwszy dotarły na Ziemię, mówi:

“Jeśli masz szczęście, to uzdrowienie nastąpi zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, ale jeśli rzeczywiście jesteś szczęściarzem to Twoje uleczenie objawi się w formie, o której Ci się nawet nie śniło, w formie, którą Uniwersum zamyśliło dla Ciebie.”

Zwracaj tylko uwagę na to, co dzieje się w Twoim ciele. Podczas zabiegu leżysz na plecach z zamkniętymi oczami. Podczas sesji moje ręce pozostają w pewnej odległości od Twojego ciała. Odczucia podczas zabiegu mogą być zbliżone do odczuć przy innych formach przekazywania energii – jednak NIE JEST to przekazywanie energii. Jest to pomoc w dopasowaniu i synchronizacji poziomu wibracji ciała klienta z wibracją energii, światła i informacji Universum. Ta synchronizacja powoduje, że możliwe staje się dokonanie transformacji, stworzenie harmonii w każdej komórce ciała, a co za tym idzie – ich uzdrowienie i integracja. Odczucia w czasie sesji uzdrawiania są bardzo indywidualne- może to być mrowienie, gorąco, zimno, ale także intensywne widzenie kolorów, odczuwanie dotyku (mimo, że healer nie dotyka klienta), zapachów, dźwięków, ciężkości, wznoszenia się i inne. Po sesji można doświadczać uczucia radości, lekkości, szczęśliwości, pewnego spokoju i dobrego nastawienia.

 

Reconnective Healing® wykonywane są w krótkich odstępach czasu, nawet dzień po dniu. Zgodnie z tym, co twierdzi dr Eric Pearl, trzy zabiegi przynoszą uzdrowienie, jednak nie zawsze tam, gdzie klient się go spodziewa. Może nie wystąpić zmiana na poziomie fizycznym, ale nastąpi ona na poziomie uczuciowym lub mentalnym, co w rezultacie da zrozumienie potrzeby zmiany wzorca, który doprowadził do choroby. Są przypadki, w których konkretna choroba jest właśnie bodźcem do transformacji pacjenta i jego przekonań.
W takim przypadku klient najpierw potrzebuje dokonać zmiany wzorca funkcjonującego w jego umyśle. Po usunięciu wzorca będącego przyczyną – nastąpi uzdrowienie.