Inna możliwość – uzdrawianie grupowe

   Co to znaczy otrzymać uzdrowienie i w czym mogą Ci pomóc grupowe sesje? Czy można nauczyć się otrzymywać uzdrowienie? Nasze ciało to umie, nasze ciało doskonale otrzymuje każdą energię, ponieważ nasze ciało, co może być dla Ciebie zaskoczeniem nie ma barier. Bariery są w tym co zbudowaliśmy jako system wierzeń, przekonań, punktów wiedzenia. To co kreuje rzeczywistość to nasze punkty widzenia. Wiem, że to jest trudne, wiem, że jesteśmy karmieni różnego rodzaju informacjami, które uznaliśmy za prawdę. Skoro mówi doktor, to jest to prawda, skoro mówi telewizor to jest to prawda, skoro mówi mama, tata, czy inny autorytet to jest to prawda.

   Mamy kompletnie wyłączony mechanizm, zadawania pytania, bycia ciekawym, co tu jest prawdą? Czy to jest moja prawda? Co z tego co słyszę jest dla mnie wkładem? Wszystko co słyszymy, każda informacja jest tylko jakimś punktem widzenia. Nikt nam o tym nie powiedział, więc przyjmujemy większość punktów widzenia jako prawdę. Zamiast być przestrzenią ciekawości, czy to jest informacja, która będzie mnie wspierać w moim życiu? Czy to jest informacja, która może być wkładem do tego co pragnę widzieć, jako moje życie? Nasze ciało na szczęście ma ten mechanizm stale włączony. Tylko my go nie słuchamy. Jakby to było z powrotem zacząć słuchać tego co mówi do nas nasze ciało? Nasze ciało wie, co jest prawdą dla nas. Co jest dla nas wkładem. Co jest dla nas przestrzenią, w której czujemy się lekko i radośnie. Nasze ciało na to co jest naszą prawdą, reaguje odprężeniem, rozluźnieniem. A na to co jest kłamstwem dla nas będzie będzie się kurczyć, zamykać, sztywnieć. Dlaczego o tym piszę, ponieważ, każda z tych sesji będzie nową energią, nowymi możliwościami, otwarciem nowych przestrzeni uzdrawiania.

  Powołałem te sesje do życia, ponieważ wiem, że w dany wtorek czy czwartek, dla pewnej grupy ciał te sesje będą zaproszeniem do lekkości radości, zdrowia, czyli do zobaczenia innych możliwości, do otrzymania innych możliwości, do zobaczenia, że jest przestrzeń, w której nasze ciało odczuwa, odbiera, otrzymuje inną możliwość.

   Pozwól sobie otrzymać świadomość, czy ta sesje najbliższa sesja, a może 5 czy 10 najbliższych będzie czymś co podaruje Ci więcej świadomości, więcej lekkości, więcej radości czy więcej zdrowia dla twojego ciała. Może to dziwne, ale będziesz potrzebował zapytać swojego ciała… Hej ciało czy ta sesja, będzie dla Ciebie podarunkiem, czy będzie wkładem dla twojej lekkości, czy będzie wkładem dla twojego rozluźnienia czy odprężenia, czy będzie wkładem dla twojego zdrowia. Nikt nas nie uczył tego, nikt nam nie mówił, że mamy zapisaną doskonałą umiejętność wiedzenia tego co jest dla nas w danym czasie prawdą. Jeśli zaczniesz funkcjonować poprzez prawdę tego co wie twoje ciało, ono nigdy nie będzie chciało chorować, bo przestaniesz działać przeciwko niemu.

   Wiec czy można nauczyć się otrzymywać energię, czy można nauczyć się otrzymywać uzdrawianie? Nic prostszego, po prostu pozwól sobie otrzymać tą informację, że twoje ciało doskonale wie jak to robić, nie twój umysł, nie twoje myśli, to nie jest sesja dla nich, twój umysł głównie ocenia, szuka poprawności, szuka rozwiązań, cały czas udaje, że coś robi. A twoje ciało wie. Ma świadomość. Postrzega co będzie dla niego wkładem i umie to otrzymać. Jeśli tylko przestaniesz przeszkadzać swojemu ciału i zaczniesz być ciekawy co ono pragnie dziś otrzymać? Będzie to ogromny zaproszeniem dla Cibie do zdrowia, radości i lekkości.

   Proszę tylko zacznij być ze swoim ciałem, otrzymaj je. Ciesz się nim. Przestań je oceniać. To ty je tworzysz każdego dnia. A jeśli zacząłbyś pytać co on pragnie? Co ono wie? Czego dzisiaj potrzebuje, to zbudujesz zupełnie nową przestrzeń bycia ze swoim ciałem. Czy jesteś gotów podarować swojemu ciału zupełnie inną przestrzeń bycia z nim. Czy jesteś gotów być ciekaw tego co jest radością i lekkością dla twojego ciało. Czy jesteś gotów przestać ślepo podążać za cudzymi punktami widzenia? Twoje ciało zabierze Cię do twojej prawdy, ono choruje dlatego, że go nie słuchasz, nie uznajesz, nie otrzymujesz wkładu i podarunku jakim jest w dla twojego życia?

  Zadaj pytanie czy ta sesja będzie wkładem dla mojego zdrowia, dla mojego ciało, dla radości i lekkości w życiu? Czy ta sesja jest zaproszeniem dla nowych możliwości w twoim życiu? I podążaj za twoim widzeniem?

   Każda z tych sesje będzie dopasowana energetycznie na grupy osób, które będą brały w niej udział. Każda może być zupełnie inną energią, każda może być nową energią uzdrawiania na tej planecie. Każda sesje jest jak otrzymanie świadomości, co jest wymagane teraz, jaka energia jest tutaj wkładem do uzdrowienia. A przez to, że w każdej sesji biorą udział inne osoby i nowe energie, nowa świadomość, każda z nich otwiera nowe przestrzenie tego co jest możliwe po stronie uzdrawiania na naszej planecie. Te sesje od ponad pół roku „prosiły”, aby zacząć podarowywać je światu. I oto są. Zapytaj czy będą wkładem, również dla Ciebie?

Serdecznie zapraszam

   Aby wziąć udział w sesji napisz zgłoszenie mailem: Imię, nazwisko, aktualne zdjęcie, datę sesji lub daty sesji, w których wiesz, że chcesz wziąć udział. Jeśli zamawiasz dla kogoś tą sesję, proszę daj jej ten tekst do przeczytania lub przeczytaj ten tekst dla tej osoby. Pozwól jej wybrać czy pragnie skorzystać z tej sesji.

Udział w sesji to koszt 33 zł

Przelew proszę skierować na konto: Marcin Marcinkowski 64 1910 1048 2260 6805 6554 0001 tytułem: uzdrawianie 33

Sesja będzie się odbywać we wtorki i czwartki o 22:00 Będzie trwać 45 minut.

   Podczas sesji się połóż i pozwól swojemu ciału otrzymywać. Nie musisz nic robić, Twoje ciało wie, co robić. Nie zastanawiaj się czy robisz to dobrze czy źle, bo nie ma dobrej i złej drogi otrzymywania energii. To ciało wie co z nią zrobić. To jest sesja dla ciała. Jakby to było gdybyś pozwolił swojemu ciału być takim podarunkiem dla Ciebie jak zostało do tego zaprojektowane? Jakby to było gdybyś był ciekaw jego potrzeb jego  pragnień i tego co jeszcze jest tutaj możliwe? Jakby to było gdybyś był ciekaw co jeszcze jest potrafi twoje ciało? Co jeszcze jest możliwe?

   Te sesje są zaprojektowane tak, abyś nauczył się otrzymywać swoje ciało, abyś nauczył się słyszeć o co ono prosi.  To jest jak nowa umiejętność. Trzeba praktykować, trzeba się tego uczyć. Trzeba pytać codziennie swoje ciało o wszystko co jego dotyczy. Nasze ciało nie jest zaprojektowane by chorować, nasze ciało jest zaprojektowane, aby być wkładem do kreowania lekkiego i radosnego życia. A czy to wybierzesz? To tylko wybór. One mogą podarować Ci zupełnie nową przestrzeń bycia z ciałem, mogą też pozwolić Ci otrzymać świadomość co jest wymagane dla twojego ciała do uzdrowienia,  a także jeśli pozwolisz sobie to otrzymać mogą być ogromnym zaproszeniem do zdrowia dla twojego ciała.