Sesje uzdrawiania – 3 sesje wyjątkowej cenie, aby zaprosić radość do ciała.

Nie zawsze w parze z naszymi planami podąża nasze ciało… A czasem bardzo potrzebujemy, aby w momencie kiedy jest nam bardzo potrzebne witalność i aktywność naszego ciała, ono ma zupełnie inny pomysł na to co w danym czasie potrzebuje i zabiera nas w jakiś niekomfort czy brak siły i formy.

A jeśli możemy prosić nasze ciało, aby było przygotowane na nasze plany? A jeśli ono mogłoby być przez nas lepiej poinformowane o tym czego pragniemy w przyszłości? Tworzymy nasze ciało w każdej sekundzie naszego życia, z każdą myślą zapraszamy do naszego życia, do naszego ciała najróżniejsze energie i one tworzą naszą przyszłość. A jeśli moglibyśmy bardziej świadomie sterować energiami w jakich pragniemy aby rozkwitało nasze ciało? A jeśli nasz ciało może rozwijać się, regenerować, odnawiać w energiach pełnych radości i szczęścia? A jeśli zapraszanie takich energii dla naszego ciała, jest tożsame z zapraszaniem radości i szczęścia do naszego przyszłego życia?

Zapraszam na sesje, które w równym stopniu będą dbać  twoje i jego zdrowie teraz a jednocześnie mogą być ogromnie pomocne w kreowaniu szczęścia i radości w bliżeszej i dalszej przyszłości.

Sesje dostępne w terminach jak na grafice.

Serdecznie zapraszam

Marcin Marcinkowski

Ps. Jeśli chcesz wziąć udział w takiej sesji uzdrawiania energetycznego proszę o wysłanie maila na adres proconsciousness@gmail.com i przesłanie 99 zł na konto: 64 1910 1048 2260 6805 6554 0001