Szczęśliwe ciało – zupełnie nowa wibracja uzdrawiania

Całkiem nowe Wibracje …. co teraz jest możliwe?

Gdybyś mógł zaprosić na tą planetę jakąś wibrację … energię, która mogłaby coś tworzyć … co to  by była za energia? Co chciałbyś, aby ta energia tworzyła, co umożliwiała? Co ułatwiała?

Od wielu lat fascynuje mnie przestrzeń uzdrawiania poprzez energie… poprzez zmianę wibracji, od zawsze postrzegam to jako najbardziej wszechstronną i najbardziej naturalną możliwość podarowania naszemu ciału i naszemu Istnieniu najpiękniejszego życia na tej planecie. Choć tego nie postrzegamy i nie korzystamy z tego – mamy ogromną łatwość zmiany wibracji, energii, którą jesteśmy my i nasze ciała, jednocześnie jesteśmy bardzo odseparowani od tej możliwości.

Aby Ci ułatwić doświadczenie tego jak łatwo jest zmienić wibrację… poproszę, abyś najpierw postrzegł/a jak się teraz masz… A następnie zadaj proszę takie pytanie… Jakby to było gdyby moje ciało było radością? Jakby to było gdybym teraz ja był/a radością? Pobaw się przez chwilę w powtarzanie tych pytań kilka razy… Jakby to było gdyby moje ciało było radością? Jakby to było gdybym teraz ja był/a radością?

Jak teraz się masz? Czy coś się zmieniło? Czy masz wrażenie, że obojętnie z jakiego miejsca zaczynałaś/eś jesteś teraz inną wibracją? Może nawet odrobinę bardziej radością? Na poziome energii wszystko jest proste, tak proste, że od razu zaczyna włączać się umysł, że nie może być to takie proste i na pewno nie w każdej dziedzinie życia… A jeśli tak właśnie jest? A jeśli po prostu możemy z łatwością stawać się inną wibracją?

W swojej ciekawości dotyczącej uzdrawiania proszę wręcz każdego dnia o świadomość tego co na daną chwilę na naszej planecie pracuje dla naszych ciał… jaka wibracja może być dla uzdrawiania ciał najpiękniejszym najwszechstronniejszym wsparciem… Często jest to bardzo indywidualne spektrum wibracji dopasowane do danej sytuacji czy osoby…. a czasem pojawia się nieco bardziej uniwersalna wibracją będąca wkładem do zmiany dla wielu osób i zdarzeń.

Ostatnio w mojej przestrzeni pojawiła się właśnie taka wibracja… odkrywając swoje oblicze i pokazując możliwości podczas jednej z pierwszych sesji…. Kiedy prosiłem o taką możliwość, aby w ciałach naszych nieustannie gościła radość i szczęście, nie przypuszczałem, że coś tak niezwykłego zagości w mojej przestrzeni. Za co jest we mnie ogromną wdzięczność dla Wszechświata i prośby, którą złożyłem na jego ręce mniej więcej na początku tego roku (2018) … to nie była jakaś dziwna prośba tylko prosta prośba o wibrację, która będzie największym wsparciem dla bycia i rozkwitu ciał na tej planecie… Chodziłem z tą ciekawością parę tygodni…. pytając … co to może być za energia? Jaka to by była wibracja? Jaka energia może uzdrawiać ciało z jeszcze większą łatwością?

I jak to bywa najczęściej na jakiś czas wiesz, że trzeba zapomnieć o prośbie… a potem nie wiadomo skąd nie wiadomo kiedy dostajesz od wszechświata prezent w sposób zupełnie inny niż się spodziewałeś… Kiedy planowałem sesje Szczęśliwe ciało… miałem przygotowaną pewną koncepcję zespół wibracji, która miały być czymś życzliwie otwierającym nasze ciała na bycie chodzącą radością i szczęściem ponad otaczającą nas rzeczywistością… i ku mojemu zaskoczeniu podczas sesji w moich dłoniach popłynęło coś zupełnie innego… jak najbardziej było to szczęście, ale w takiej intensywności i pięknie jakiej nie potrafię jeszcze do tej pory opisać… Czy będzie to wibracja, która na stałe zagości w przestrzeni uzdrawiania… na pewno…. coś tak ożywczego, pobudzającego, odświeżającego, odżywczego i pięknego pragnę podarowywać każdemu ciału na tej planecie.

Czy nasze ciała mogą być szczęśliwe? Czy mogą być radosne? One są dużo bardziej niż otaczająca je przestrzeń, ale jakby to było otworzyć dla nas dostęp do tej wibracji, aby pozwolić sobie zobaczyć nasze ciała jako przestrzeń, która zaprasza nas do radości i szczęścia? Jakby to było gdybyśmy pozwolili sobie otrzymywać od naszych ciał więcej radości i szczęścia i zadowolenia.

A jeśli nasze ciała mogą nas nauczyć dużo bardziej cieszyć się doświadczaniem życia na tej planecie?

Jeśli masz ochotę pobyć sobie z tą wibracją… jeśli nasz ochotę doświadczyć zupełnie nowej wibracji „Szczęśliwe ciało” – nie tak jak sobie to dotychczas wyobrażałeś, ale tak jak wszechświat zaprojektował to dla nas, aby zobaczyć nasze ciało jako całkiem nowe zaproszenie do delektowania się życie na tej planecie, zapraszam… ogromnie radośnie zapraszam pełen wdzięczności z tą możliwość.

Sesje grupowe „SZCZĘŚLIWE CIAŁO” w grudniu zaplanowane na 4,5,6 grudnia i  w styczniu 7,8,9 .. w cenie 129 zł

Sesje indywidualne „SZCZĘŚLIWE CIAŁO” w wyjątkowo promocyjnej cenie 55 zł tylko w grudniu i styczniu – terminy do uzgodnienia

serdecznie zapraszam

Marcin Marcinkowski

506104987

proconsciousness@gmail.com

nr konta do wpłat: 52 1960 1056 1211 4485 0168 0878

Jakby to było zawsze doświadczać czegoś wyjątkowego? Jakby to było zawsze być w przyzwoleniu na bycie obdarowanym czymś najpiękniejszym?