Uzdrawiający Dotyk Mocy i Spokoju – Tranquility Touch®

Zapraszam serdecznie na sesje Tranquility Touch® do Rybnika – możesz sesji doświadczyć umawiając się na spotkanie bezpośrednie, możesz sesji doświadczyć umawiając się na spotkanie zdalne „na odległość”.

Wkrótce też będziesz mógł zostać praktykiem „Tranquility Touch®” i oferować ten niezwykły potencjał sięgania do źródeł mocy i spokoju jakiej oferuje naszym ciałom Ziemia.

Jakim podarunkiem może być dotyk, w którym zawarta jest esencja tego wszystkiego czym jest dla nas i czego możemy się od Ziemi nauczyć?

Spotkanie z uzdrawiająco-tonizująco-wzmacniającą energią sesji Tranquility Touch® – to zaproszenie dla twojego ciała i ducha do bycia i funkcjonowania w pełnej harmonii z Ziemią i ze wszystkim co się tu na tej Ziemi dzieje. Jeśli twoje ciało jest nasycone energią Ziemi, jeśli jest nasycone jej mocą, spokojem i łatwością tworzenia, twoje życie na Ziemi będzie naturalnie łatwe, naturalnie spokojne, a przy tym będziesz miał dostęp do niezwykłej esencji mocy, która mieszka w sercu tej naszej niezwykłej Planety.

Jak by to było nauczyć się od Ziemi naturalnego życia? Jak by to było nasycić swoje ciało tą naturalną mocą i spokojem? Jak by to było iść przez życie w spokojnym poczuciu odprężenia i w każdej chwili mieć dostęp do ognistej mocy serca Ziemi?

Spraw i pozwól sobie być nie do zatrzymania w tworzeniu najlepszego możliwego życia na tej planecie w harmonii ze swoim ciałem i Ziemią…

zapraszam z wdzięcznością

Marcin Marcinkowski Earth Heart Awareness® #cieszęsiężejesteśnatejplanecie