Odbudowa młodości i witalności … w zupełnie inny sposób

Czy jest możliwe, aby komórki w naszych ciałach zachowywały swoją młodość i witalność zdecydowanie dłużej? Czy jest możliwe, aby wyjść ponad, z góry narzucony program, określonej i policzonej zdolności naszych komórek do podziału? Czy zdefiniowany przez Hayflicka limit podziałów komórki jest jedynie obserwacją czy może jedynie umowną granicą ponad, którą nie wiedzieliśmy dotychczas czy da się wyjść?

Na wiele z tych pytań odpowiadają prowadzone w ostatnich latach badania nad Karnozyną i jej wpływem na skracanie się telemerów przy każdym kolejnym podziale komórki. Okazuje się, że gdybyśmy mieli możliwość lepszego uzupełniania Karnozyny w naszym ciele lub odwrócenie procesu zmniejszania się produkcji Karnozyny w naszym ciele, moglibyśmy żyć dłużej w zdecydowanie lepszym zdrowiu …

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o Karnozynie i możliwości przywrócenie w naszym ciele procesów anty-agningowych zapraszam na inną moją stronę o tworzeniu dobrego życia w dobrym zdrowiu dzięki plastrom m.in. aktywującym produkcje Karnozyny przez nasze ciało w każdym wieku. Link do większego materiału tutaj.

Jeśli preferujesz działania energetyczne i najnowsze zdobycze technologiczne nie są tym czego szukasz zapraszam serdecznie na sesje energetyczne zdalne, które możesz otrzymać z dowolnego miejsca na świecie. Lista sesji i możliwości wsparcia energetycznego jakie możesz otrzymać znajduje się w zakładce cennik sesji.

Jednak i praca z wibracjami podczas przekazywania ich bezpośrednio czy na odległość i możliwość otrzymania czegoś w zupełnie nowy sposób, jest w dalszym ciągu pracą z jakąś formą energii. Jak by to było z łatwością korzystać i wybierać to co jest najbardziej życzliwe dla naszego ciała i naszej przyszłości w danej chwili.

Sesje energetyczne mogą być cudownym wzbogaceniem działań elektrod Karnozyny i odwrotnie.

Z wdzięcznością

Marcin Marcinkowski