Niepowtarzalni – a jeśli twoja gotowość do bycia innym napędza rozwój tego świata?

Niepowtarzalni – sesje energetyczna Marcin Marcinkowski www.uzdrawianierekonektywne.com.pl

Każda energia poszukuje łatwości, taki program ma. Poszukuje łatwości w każdym ruchu, w każdej kreacji, w każdej transformacji… Jakakolwiek by to nie była energia, jest ciekawa co jeszcze łatwiejszego jest tu możliwe?

Biorąc powyższe pod uwagę, jaka jest wartość tworzenia każdego człowieka innym, jaka jest wartość tworzenia każdej kreacji trochę inną? Czy nie było by łatwiej, gdyby każde źdźbło trawy było identyczne? Jaki jest sens dokładania energii, do każdej kreacji, aby tworzyć odmienność, aby pokazać różnice?

Co to kreuje???

Pierwsze co mi się pokazuje… To zmiana! Zatem czy najbardziej naturalnym mechanizmem rozwoju jest kreowanie odmienności? Zwykliśmy mówić, że najbardziej stałą rzeczą we wszechświecie jest zmiana… a jeśli najbardziej naturalną rzeczą, aby kreować zmianę i rozwój jest kreowanie odmienności, wyjątkowości …. A jeśli zawsze kiedy masz ochotę być inną energią, wyjść ze schematu, zrobić coś inaczej – jesteś zmianą. Zmianą, która zapisana jest w tobie, jako twoja wyjątkowość… Zmianą, która coś kreuje. Co? To już zupełnie inna zabawa…

Wyjątkowość kreuje zmianę. Twoja wyjątkowość kreuje zmianę … robi napęd dla wszystkiego…

A gdyby to uznać i pozwolić sobie otrzymać taką świadomość, czy gdybyś to uznał, miałbyś wątpliwości, jak ogromnym podarunkiem jesteś dla tego wszechświata?

Wszechświat podarował Ci wyjątkowość, możliwość kreowania zmiany, jakby to było tworzyć świat, w którym warto być? Jakby to było być zabawą w tworzenie czegoś wyjątkowego dla tej planety?

Jakby to było wiedzieć, uznać i otrzymać to, że twoja wyjątkowość kreuje?

Zatem jaki świat pragniesz kreować, dzięki wyjątkowości, którą jesteś?

27 sierpnia zapraszam na sesję energetyczną, która może ułatwić Ci otrzymanie, uznanie i bycie wyjątkowym, niepowtarzalnym….a także otrzymanie świadomości, jak wielki twórcą możesz stać się dzięki temu.

Jeśli woła Cię ta przestrzeń energia i świadomość zapraszam na sesję.

Cena sesji to 77 zł

Wpłatę proszę skierować na konto: 52 1960 1056 1211 4485 0168 0878 tytułem: niepowtarzalni

A w czasie sesji pozwól sobie w dowolny dla Ciebie sposób zanurzyć się w tej energii.

Zgłoszenia udziału w sesji proszę wysyłać wraz z potwierdzeniem przelewu na adres: marcinkowski333@gmail.com

Zapraszam serdecznie

Marcin Marcinkowski