Czym jest dla mnie the Reconnection – Ponowne Połączenie? Nowa Świadomość

Spojrzenie trochę inne…

Co uznałeś, że może być dla ciebie wkładem? Co uznałeś, że może Cię wspierać w twoim życiu? Co uznałeś, że jest właściwym, poprawnym, odpowiednim dla Ciebie źródłem wsparcia dla Ciebie? Zobacz tą przestrzeń, pobądź z tym chwilę, pozwól sobie, aby pojawiło się w tobie to wrażenie, z jakich źródłem wsparcia pozwalasz sobie obecnie korzystać? Czy masz wrażenie, że jest to ograniczona ilość? Czy masz wrażenie, że jest tego całkiem dużo? Zupełnie niewiele? Mało? Czy masz wrażenie/świadomość/wiedzenie że może sam ograniczasz sobie dostęp do tego co może być wsparciem/wkładem do twojego życia? Co teraz o tym wiesz? Czytając każde pytanie zatrzymaj się na chwilę i pozwól spostrzec sobie co się dzieje, jaka przychodzi informacja, jaka energia pojawia się w twojej przestrzeni… Ty wiesz, potrafisz postrzec każdą informację. Czy jest w twojej przestrzeni świadomość, że możesz skorzystać/otrzymać znacząco większe wsparcie od Wszechświata, od wszystkiego co jest? A może masz poczucie, że przez wiele lat jako ciało i eony lat jako Istnienie kompletnie nieświadomie wybierałeś separacje? Jak wiele ścian postawiłeś, aby odgrodzić się od wszystkiego tego co możesz otrzymać i od wszystkiego co może być wkładem dla Ciebie i twojego ciała?  A jeśli to można zmienić? Co może być dla Ciebie wkładem? Co może być wkładem dla twojego ciała? Co pozwalasz sobie otrzymać od swojego ciała, jakim ono może być źródłem/zasobem/wkładem/wsparciem dla Ciebie? Jakiego otrzymywania od swojego ciała unikasz? Każde pytanie tutaj to energia, na żadne nie musi odpowiadać twoja głowa, pozwól sobie jedynie otrzymać świadomość? Jakby to było gdybyś z łatwością honorował to co Ty wiesz? Wracając do ciała… Czym jest dla Ciebie twoje ciało? Czym jest dla Ciebie teraz? Czy jest dla Ciebie tym wszystkim czym może być? Czy masz tutaj przestrzeń…czy może być czymś więcej? Czy jesteś ciekaw czym może być gdyby jemu pozwolić korzystać i być połączonym z każdą energią, każdym zasobem, każdą przestrzenią czy  świadomością, która może być wkładem dla niego? Do czego ty możesz zaprosić swoje ciało podarowując mu taką możliwość? Do czego może zaprosić Cię twoje ciało, jeśli to wybierzesz?

Ponowne Połączenie buduje zupełnie inną komunikację w twoim ciele, na poziomie komórkowy. I nie do końca chodzi o to jak biofotony w naszym ciele się komunikują, bardziej chodzi tu o możliwość, chodzi o to, że komunikują się szybciej, że wszystko co dzieje się w twoim ciele, każda jego regeneracja ma teraz otwartą taką możliwość, aby wszystko działo się szybciej, bez separacji od źródła jakichkolwiek możliwości, które są dostępne dla Ciebie i twojego ciała.  Twoje ciało sprawniej komunikują się z Tobą z nieograniczonym Istnieniem, którym jesteś. Otwieramy tutaj zupełnie nowe przestrzenie zupełnie nowe możliwości tego czym może być ciało dla Ciebie? Czym jest ciało czego nie pozwalałeś sobie wcześniej jeszcze otrzymać? To jak instalacja zupełnie nowego oprogramowania, które nie tylko usprawnia ciało, ale nadbudowuje je do nowy możliwości.

Jakby to było gdybyś zainicjował w sobie taką energię? Połączenie ze wszystkim co jest, z każdą molekuła wszystkiego, co jest z każdą energią, która w danym momencie może być dla ciebie wsparciem? Połączony z każdym swoim talentem, z każdym talentem i zdolnością twojego ciała, w komunii ze wszystkim, ponad separacją czy osądem, połączony z nieskończoną ilością zasobów, które tylko czekają, aby Cię wspierać.

Jakby to było być ponad wszystkimi wyobrażeniami ponad wszystkimi oczekiwaniami, ponad wszystkimi projekcjami, ponad wszystkimi ograniczeniami, czym jest to co możesz otrzymać, czym jest to od czego możesz otrzymać, czym jest to co może być wkładem dla ciebie i twojego ciała? Jakby to było gdybyś pozwolił sobie teraz postrzec? Co jeszcze jest możliwe? Co jest możliwe ponad?

Czy byłoby to dla ciebie wkładem gdyby twoje istnienie i twoje ciało automatycznie miało zdolność wyszukiwania, zainstalowaną ciekawość co jeszcze jest możliwe? Co jeszcze może być dla mnie wparciem? Z jakiego innego źródła mocy, inspiracji, kreacji mogę jeszcze skorzystać?

Czy może to otworzyć dla Ciebie nowe możliwości, nowe zdolności, nowe przestrzenie, nową świadomość? Co ty o tym wiesz? Co wie o tym twoje ciało? Co nowego jest możliwe dla mnie i mojego ciała czego nigdy nie brałem pod uwagę? Ty wiesz 🙂

Serdecznie zapraszam na Sesje Ponownego Połączenia z całkiem nową świadomością jakiem wkładem może ono być.

Marcin

 

PS. Ty jesteś wszystkim nie tylko jako potencjał, nie tylko jako możliwość, ale jako dostęp do wszystkiego i wybór z lekkością tego wsparcia, tego zasoby czy źródła, który wiesz, że jest dla Ciebie najlepszy. Tylko, że nie jeden, nie kilka, nie tysiące, masz dostęp na każdej wymaganej ilości, dostęp do nieograniczonego. Co teraz jest możliwe?