Ból – jak pozbyć się bólu w naturalny sposób.

Czyli czym są plastry do światłoterapii IceWave? i jak mogą Ci pomóc w codziennym łagodzeniu bólu

Czym jest fototerapia?

Fototerapia to rozwijana od około 100 lat dziedzina nauki wykorzystująca światło do poprawy zdrowia organizmu. Nowoczesne formy fototerapii, takie jak laseroterapia, która zmniejsza zmarszczki, są bardzo dobrze poznane pod kątem naukowym.

Sama koncepcja leczenia światłem nie jest jednak niczym nowym. Już dwa tysiące lat temu starożytni Grecy badali wpływ różnych kolorów światła na organizm. Także starożytni Egipcjanie, którzy leczyli poprzez naświetlanie różnych części ciała skupionymi promieniami słonecznymi przepuszczanymi przez kolorowe szkiełka, znali to pojęcie.

Sposób działania plastrów do fototerapii

Ludzkie ciało emituje ciepło pod postacią światła podczerwonego. Nasze plastry zostały opracowany w taki sposób, aby po umieszczeniu na ciele wychwytywały emitowane podczerwone światło, przez co odbijają fale światła o określonej długości. Proces ten stymuluje określone punkty na skórze pobudzające organizm do produkcji korzystnych dla zdrowia efektów, właściwych dla każdego plastra LifeWave.

Moje doświadczenia z plastrami IceWave!

Przez ponad 30 lat, a w zasadzie odkąd pamiętam, moje życie wiązało się z migrenowym bólem głowy. Bólem, na który żadne popularne środki farmakologiczne nie miały większego wpływu. W każdym miesiącu około 5-7 dni nie funkcjonuje, nie jestem w stanie działać w pełni swoich możliwości, ponieważ w czasie kiedy boli mnie głowa, każdy dźwięk, nagły ruch, nadmiar światła zwiększa intensywność bólu.

Każda naturalna terapia, której doświadczałem, działała doraźnie, krótkoterminowo, a często nie dawała żadnej poprawy. W zeszłym tygodniu po raz pierwszy skorzystałem z plastra przeciwbólowego IceWave, i ból po minucie zniknął! Kompletnie! Zadziwienie i niedowierzanie, zamieniło się w ciekawość i gruntowne zbadanie tematu czym są plastry fototerapeutyczne LifeWave. Z ciekawości postało gotowość do doświadczania i przetestowania innych możliwości. Od 5 dni korzystam z plastra X39 – aktywującego regenerację komórek macierzystych w ciele. Głowa mnie nie boli, ale w przeciągu 5 dni poprawił mi się wzrok.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych możliwościach z plastrami poprawiającymi twoje zdrowie i życie, zapraszam na stronie x39.net.pl

Jak by to było pozwolić sobie na zmianę jakości życia i skorzystać z każdej dostępnej możliwości złagodzenia bólu czy uzdrowienia i/lub odmłodzenia ciała?

W razie pytań proszę o kontakt mailowy mm@x39.net.pl

Z wdzięcznością

Marcin Marcinkowski