Warsztat Access Bars – szkolenie inne niż wszystkie

Chciałbym widzieć tą planetę pełną ludzi, radosnych, pełnych życia, świadomych tego kim są, świadomych swojego potencjału. Chciałbym widzieć ich zdrowych, nie umniejszających siebie i swoich możliwości. Chciałbym, aby posiadali narzędzia, które umożliwiają im kreowania życia, jakiego prawdziwie pragną. Chciałbym, aby byli gotowi i umieli wybierać to czego pragną, bo wybór kreuje. Chciałbym, aby honorowali siebie, swoje ciała i wszystko wokół.  Tego pragnę i taką kreację wybieram. I wiem, że każdy warsztat Access Bars jest do tego wkładem. Każda sesja Bars, którą otrzymasz jest do tego wkładem. Każda twoja prośba o więcej świadomości jest do tego wkładem?

A ty jakiego świata pragniesz? Jakiego życia pragniesz? A jeśli naprawdę są narzędzia do tego, aby wykreować życie jakiego prawdziwie pragniesz i jakie wiesz, że zawsze było możliwe?

Ty jesteś źródłem wszystkiego w twoim życiu! Czy to już czas, abyś to uznał?

Ja wiem, że szkolenie Access Bars jest wkładem do tego, aby zacząć kreować swoje życie, dokładnie takie jakiego pragniesz? I to jest tylko wybór. I jest bardzo niewiele osób, które chcą być prawdziwe sobą i otrzymać to kim są i jakim niezwykłym podarunkiem są dla planety. I mało kto wybiera taką możliwość. A Bars takie możliwości otwiera, co czyni Bars szkoleniem, nie-typowym, a nawet wyjątkowym.  Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej zapraszam na spotkanie otwarte przed szkoleniem. Pierwsza godzina szkolenia Bars nieodpłatna.  Najbliższe szkolenia Access Bars – 8 kwietnia – Wrocław g 10.

Pytania i zapisy: proconsciousness@gmail.com

Serdecznie zapraszam

Marcin Marcinkowski