Zapraszam na grupową sesję energetyczną o relacjach i związkach – piątek 18 marca 0 22.30

symfonia-mozliwosci-zwiazki-Marcin-Marcinkowski

Więcej informacji o Symfonii Możliwości – na stronie www.symfoniamozliwosci.pl

🙂 Sam trochę się dziwię, ze taki ładny temat pojawił się dopiero teraz? Relacje i związki, co ty o tym wiesz?

Czy na sama wzmiankę o tym, że dotkniemy energii relacji i związków, doświadczasz niepokoju, a może ekscytacji? Czy masz tu komfort i przestrzeń? Czy też może na wszelki wypadek wolisz tego tematu nie dotykać? Co teraz dzieje się w twoim ciele? Czy może jest tak jakieś poruszenie, czy może coś się w Tobie zaciska? Co dzieje się w tobie na samo wspomnienie relacjach i związkach, które budujesz w swoim życiu? Jakby to było gdybyś pozwolił sobie na to, aby w każdą relację, którą zbudowałeś, w każdy związek, który zbudowałeś wpuścić trochę prawy… troszeczkę, dosłownie odrobinkę??

Co kreujesz dzięki angażowaniu się w związki i relacje? A może unikasz jakieś kreacji, bo jesteś zaangażowany w utrzymywanie jakiegoś związku czy relacji? Ile angażujesz w to energii? Dużo, bardzo dużo, megatony? A gdybyś przestał „ratować” to co już dawno nie istnieje… ile energii byś zyskał? Co wtedy mógłbyś wykreować?

Jakie wiele punktów połączeń tworzymy jedynie po to, aby ukrywać za nimi to kim prawdziwe jesteśmy?

A teraz moje ulubione pytanie, autorstwa dr Daina Heera: A jeśli Ty prawdziwie będąc sobą jesteś darem, zmianą i możliwościami, których potrzebuje ten świat? Czy masz na to przestrzeń, w związkach i relacjach, które kreujesz?

Czy kreujesz je tak, aby mieć tą przestrzeń? Czy kreujesz jedynie ograniczenia, aby świat nie otrzymał tego czym prawdziwie jesteś? Co to jest za energia? Do kogo to należy?

Ok, to może jednak nie bierz udziału w tej Symfonii, może to jednak nie najlepszy pomysł, aby związki i relacje otwierać na przestrzeń radości, lekkości, prawdy… może się okazać, że domki z kart są przy tym solidną konstrukcją…

Relacje i związki – cudowne skołtunienie… Co jeszcze jest możliwe, jak może być jeszcze lepiej…??

Gramy w piątek o 22.30 – tylko dla tych, którzy są gotowi zmienić wszystko… WSZYSTKO!!

Jak możesz wziąć udział w Symfonii?

Swoją gotowość do wzięcia udziału w Symfonii zgłoś proszę do 18 marca do godz. 21.30 mailem: marcin@symfoniamozliwosci.pl, jeśli chciałbyś popracować z czymś szczególnym proszę napisz o tym, niej na uwadze to, że wszystko o czym napiszesz może być wkładem dla innych.

Udział w Symfonii to 10 zł

Wpłatę proszę skierować na konto: Marcin Marcinkowski nr 64 1910 1048 2260 6805 6554 0001

tytułem: piękna symfonia możliwości

Co robić podczas symfonii?

Najlepiej, połóż się i pozwól sobie otrzymać energię…

Bądź obecna/y! Badź w pozwoleniu, aby zmieniło się wszystko! Bądź pytaniem, Jak mogę otrzymać tą zmianę z lekkością, łatwością i jeszcze prościej?

A czy poleżysz z tym, czy zafundujesz sobie w tym czasie masaż, czy kąpiel, czy posiedzisz ze sobą i wszystkimi energiami wokół ciebie i po prostu będziesz obecna/y, to wszystko twój wybór jak i w jakich okolicznościach chcesz otrzymać i być podczas symfonii…

Pięknie dziękuję i serdecznie zapraszam

Marcin