Access Bars sesje i warsztaty

Access Bars

Informacje o sesjach Access Bars.

Czy jesteś usatysfakcjonowany życiem, jakie do tej pory wiodłeś?

Czy pozwolisz sobie na przyjęcie od życia daru generowania wszystkiego, czego pragniesz – czegoś lepszego, niż masz teraz, i większego, niż umiesz sobie wyobrazić?

To jak wygląda nasze życie jest efektem programów, jakie pozwoliliśmy sobie w grać w przeciągu naszego życia, część z tych programów wcale nie służy naszemu spełnieniu, a wręcz znacząco pogarsza jakoś naszego życiu.

Access Bars jest niezwykłym narzędziem, które pozwala oczyścić twoją podświadomość z programów, które nie służą twojemu szczęściu…

Access BARS® to zabieg energetyczny polegający na dotykaniu odpowiednich punktów na głowie, dochodzi wtedy do rozładowania spolaryzowanego ładunku elektrycznego, który został zgromadzony w Twoim mózgu. Ładunek ten jest ściśle powiązany z Twoimi decyzjami, postawami, wierzeniami, które przyjąłeś podczas swojego życia. To tak, jakby oczyścić Twój mózg – twardy dysk komputera z wirusów i obcych zakłócających programów.

glowa access bars

Podczas sesji Access BARS zostaje spowolniona praca fal mózgowych, pozwalając na dostęp do Twoich zdrowych wzorców behawioralnych i punktów widzenia. Zaczynasz być bardziej obecny w swoim życiu, a przeszłość przestaje dominować.

Sesja Access BARS uwalnia także od tzw. kodów telepatycznych, czyli myśli, emocji i programów przejętych świadomie bądź w ogromnej mierze nieświadomie od rodziców, przodków, najbliższych osób i społeczeństwa.

Ponadto po sesjach BARS zaobserwowano:

– wzrost poczucia własnej wartości

– wyraźne zmniejszenie gonitwy myśli i redukcję stresu,

– wzrost pewności siebie i radości życia,

– zmniejszenie poziomu lęków,

– większą łatwość i zdolność podejmowania decyzji,

– otwierają się nowe możliwości życiowe,

– łatwiej dokonuje się zmian życiowych,

– znika otumanienie, pojawia się trzeźwość i przytomność umysłu (również u osób biorących leki psychotropowe),

– polepszenie w rozwoju u dzieci z autyzmem

Po paru sesjach BARS wchodzi się w lekkość funkcjonowania, gdyż następuje znaczne uwolnienie od przytłaczających emocji i myśli, które nagromadziliśmy przez całe życie. Pracuje się m.in. z takimi sferami życia jak Moc Kreacji, Pieniądze, Ciało, Kontrola, Seksualność, Zdrowie, Starzenie, Marzenia i inne.Warsztaty Access Bars

Jakby to było gdybyś poznał/a technikę pracy z ciałem, która otworzyła by Ci drogę do pokonania wszystkich ograniczeń, z którymi dotąd się zmagałeś, a które nie pozwalały Ci zaznać lekkości i radości w życiu?

Jakby może wyglądać twoje życie za kilka lat, jeśli teraz zaczniesz korzystać z narzędzi, które oczyszczają twoją głowę z ograniczeń, przekonań, lęków, schematów, wierzeń, emocji, blokad, które przyjmowałeś do swojego życia, a które często nie są nawet twoje?

Jakim to może być wkładem dla Ciebie, twojego życia, twojej rodziny, twoich klientów, i planety na której żyjemy, jeśli zdecydujesz się oczyścić to wszystko i zaczniesz oferować taką możliwość innym?

Jeśli każde z tych pytań daje Ci poczucie lekkości w ciele, albo daje Ci poczucie bycia bardziej przestrzennym, albo powoduje, że gdzieś w środku pojawia się radość na dostęp do nieograniczonych możliwości, które mogą pojawić się w twoim życiu, to może warto wybrać Access Bars i poznać lepiej tą technikę.

W ramach warsztatu 

Nauczyć się jak wykonywać sesję Access Bars

Zrobisz i otrzymasz 2 sesje Bars

Otrzymasz instrukcję wykonywania sesji i skrypt opisujący metodę.

Po kursie otrzymasz Certyfikat Access Consciousness®, który uprawnia do wykonywania indywidualnych sesji Bars® za pieniądze.

Proces Manualny Bars® został zatwierdzony i otrzymał Międzynarodowy Certyfikat Terapii Manualnych Ciała w Stanach Zjednoczonych – National Certification Board for Therapeutic Massage and Bodywork (NCBTMB)

Inwestycja w siebie i czas trwania warsztatów

Od 1 lipca  2023 cena certyfikowanego warsztatu Access  Bars w Polsce został ustalony na 1275,00 zł, dla osób powtarzających warsztaty – 638,00 zł. Dla osób w wieku 15 -17 lat cena warsztatów stanowi 50% ceny podstawowej, dla dzieci do 14 roku warsztat jest nieodpłatny jeśli biorą udział w warsztacie wraz z opiekunem

Warsztaty trwają 1 dzień

W celu rejestracji przejdź do strony z formularzami rejestracji na warsztaty: http://accessbars.com.pl/?page_id=1733

Zgłoszenie udziału wymaga wpłaty zaliczki w wysokości 275 zł nr konta zostanie podany w odpowiedzi na zgłoszenie.

Serdecznie zapraszam

Marcin Marcinkowski