Uzdrawianie Rekonektywne i klasy Access Bars – gdzie i kiedy?

Jakby to było w każdej chwili móc wybierać taką energię, która w tej chwili będzie dla nas największym wsparciem? Jakby to było gdyby nie trzeba było tak mocno trzymać się własnych celów i decyzji, a jedynie z lekkością podążać w wybranym kierunku? W każdej chwili możemy wybierać… w każdej chwili możemy wybierać siebie… w każdej chwili można wybierać rzeczywistość, w której chcemy być… i wtedy w naszym życiu gości lekkość, radość, wtedy do naszego życia zapraszamy więcej możliwości… Czy sama taka świadomość, świadomość możliwości wyboru, nie daje już więcej lekkości?

Zapraszam serdecznie na klasy Bars – 23 maja do Łodzi, 20 czerwca do Wrocławia. Klasy Bars są dużym wsparciem dla bycia Sobą,,, pozwalają pozbyć się tego co trzyma nas w starych schematach, w starej rzeczywistości, i poprzez oczyszczenie umysłu z przekonań i wzorców zapraszają do naszego życia nowe możliwości, ułatwiają nowe wybory. Więcej o warsztatach Bars w zakładce – klasy Bars

Ponowne Połączenie pozwala nas z większą lekkością zaprosić do naszego życia takie wsparcie energetyczne, które w danej chwili i miejscu ułatwi nam działanie czy wybór. Jesteśmy bardzo złożonym konstruktem energetycznym, to trochę tak jakbyśmy byli sumą wszystkich informacji, które kiedykolwiek świadomie i nieświadomie przyjęliśmy do naszego życia, i stali się nim. A jakby to było gdyby wprowadzić nowe oprogramowanie energetyczne i móc z pełną świadomością i przy dużym wsparciu nowych wibracji zapraszać na każdy dzień na każdą chwilę taką energię, która nas wspiera najbardziej?

Na sesję uzdrawianie rekonektywnego i Ponownego Połączenia zapraszam codziennie do Łodzi…

a także do Warszawy w dniach 29 – 31 maja, do Wrocławia w dniach 20-21 czerwca i do Ciechocinka 26-28 czerwca br.