Uzdrawianie na odległość … czy to możliwe?

czas,przestrzen,energia

No właśnie, czy pozwalamy sobie otrzymać coś więcej niż to na co pozwala nam pełna najróżniejszych punktów widzenia głowa? A co z naszym ciałem? Co ono wie o energiach?

Czy zapytałeś kiedyś swojego ciała, czy ono ma ochotę na sesję energetyczną? Czy ma ochotę na tą konkretną sesję, czy ma ochotę na sesje z tą osobą? itd…

Nasze ciało jest w 99,999999% przestrzenią, w której goszczą wszystkie energie, część z nich zaprosiliśmy do naszego ciała całkiem świadomie, a cześć z nich nie. Ale nasze ciało ma taką cudowną zdolność, że wie co będzie dla niego najlepszym wsparciem? Tylko trzeba odbudować z nim ta przestrzeń, zacząć rozmawiać z ciałem, pytać je, o wszystko? I ono jest gotowe przyjmować i otrzymywać wszystko, jak kot rozłożony na słońcu przyjmuje ciepło, tak nasze ciało, bez żadnego punktu widzenia otrzyma to co chcemy mu wcisnąć, co nie oznacza, że nasze ciało nie ma świadomości i nie wie co będzie dla niego największym wsparciem.

To co uznajemy w życiu za możliwe i wartościowe pojawia się w naszych życiach, dopóki nie uznamy, że nasze ciało jest częścią naszego życia i dzięki niemu funkcjonujemy na tu na Ziemi, to ono będzie zbierać te wszystkie punktów widzenia, które przechowuje nasza głowa, a nasza głowa przechowuje bardzo często wykluczające się czy skonfliktowane wręcz punkty widzenia na temat życia, ciała, zdrowia, diety, energii itd. … Gdybyśmy wrócili do komunii z naszym ciałem i jemu zadawali pytania w naszym życiu pojawiło by się więcej lekkości i świadomości.

Bo energia płynie tam gdzie jest lekkość, energia płynie tam gdzie jest przyzwolenie na jej otrzymanie, energia płynie tak, gdzie pojawia się inna energia, która ją zaprasza… Energia jest jak akustyczna fala rozchodzi się we wszystkich kierunkach przenika wszystko, ona nie zna pojęcia przestrzeni, nie zna pojęcia czasu.

To co możliwe i nie możliwe funkcjonuje tylko w naszej głowie, jeśli odpuścimy punkt widzenia, i zamiast upartego trzymania się go pojawi się w nas ciekawość… A jeśli to działa w inny sposób niż dotychczas upierałem się, że działa? Czy widzisz, że tutaj w samej tej gotowości do zobaczenia innej możliwości, jest dużo więcej przestrzeni?

Jeśli chciałbyś skorzystać z sesji uzdrawiania na odległość to odpuść wszystko to co robiłeś solidnego i wartościowego w jakimkolwiek swoim punkcie widzenia. Jeśli jesteś pewien, że działa, to to odpuść i bądź ciekaw co może cię tu zaskoczyć!

Jeśli nie masz o tym pojęcia co i jak działa i czy działa i masz wątpliwości to zamiast się tego trzymać, zamiast próbować coś zrozumieć, to zapytaj ciała: Hej ciało, czy ty masz ochotę na sesję? I nie zastanawiaj się nad niczym, odpuść wszystkie punkty widzenia i konkluzje jak i co pojawi się po czy w trakcie sesji.

Zmiana zawsze zachodzi inaczej niż się tego spodziewasz! Bądź ciekaw… A jeśli to działa zupełnie inaczej niż przypuszczałem? I energia uzdrawiania odnajdzie to przyzwolenie, odnajdzie twoją gotowość do otrzymania czegoś więcej… bo sam ją zaprosisz 🙂

Czy jesteś gotów zaprosić zdrowie? Czy jesteś gotów zadbać o potrzeby i pragnienia twojego ciała, bez upierania się, że ty wiesz wszystko? Czy jesteś gotów nie rozumieć, a być zaproszeniem dla zdrowia? Czy to nie będzie w sumie dużo łatwiejsze?

Serdecznie zapraszam

Marcin