Świąteczna Symfonia Możliwości Finansowych – 23 i 24 grudnia

swieta-symfonia-mozliwosci

Czego zwyczajowo życzymy sobie na święta? Na pewno dużo zdrowia, bo jak już zdrowie jest to jest wszystko… to wydaje się słyszymy bardzo często, często też pragniemy spełniać nasze marzenia i właśnie tego życzymy innym. W życzeniach też często pojawia się pragnienie spokoju, szczęścia, radości na co dzień… czasami wchodzimy w sferę życzeń nieco szalonych i życzymy innym zadowolenia z dzieci albo szczęścia w życiu osobistym :-)

Czasami też życzymy innym i sobie więcej pieniędzy? Już nieco rzadziej, bo z jednej strony to byśmy chcieli ich więcej, a z drugiej strony trawi nas i tkwi głęboko często powtarzana konkluzja – „pieniądze szczęścia nie dają” i skoro życzymy sobie szczęścia i pieniędzy to tak trochę jakbyśmy nie do końca byli szczerzy 😉

W naszym życiu zdecydowanie za często używamy wyrazu ALBO…albo jedno albo drugie, albo to albo tamto… Jakby to było gdybyśmy używali częściej „I”? Jakby to było gdyby wszystko mogło być dostępne jednocześnie i w tym samym czasie np. i szczęście i pieniądze i zdrowie i radość i spokój i zadowolenie z dzieci i spełnienie marzeń i to wszystko razem i z lekkością i w niewyobrażalnej wręcz obfitości? Możliwe? Tylko w teorii? Wszędzie, ale nie w tym kraju? Itd itp… to wszystko co się teraz pojawia to cała masa interesujących punktów widzenia :-)

Czy wiesz, że wszystko co uznałeś za niemożliwe jest prawdą? A także, że wszystko co uznałeś za możliwe też jest prawdą.

Zatem jeśli uznałeś, że nie jest możliwe cieszyć się życiem i mieć obfitość wszystkiego w tym kraju pełnym ograniczeń, to jest to twoją prawdą i ona będzie pracować dla ciebie? I wszystko co będzie działo się wokół ciebie będzie z lekkością, radością i obfitością potwierdzać Ci to ograniczenie?

Masz wątpliwości? Sprawdź.

Co uznałeś, że jest niemożliwe? Może uznałeś, że nie możesz zarabiać więcej w twoim fachu, w twojej firmie, w twojej branży, w twoim mieście…. czy to jest prawda? Czy jest to twoja prawda i potwierdza się w twoim życiu? A może tylko twoja, bo znasz osoby, które w twoim fachu, twojej firmie, twojej branży, twoim mieście…zarabiają więcej?

Jak wiele tracisz energii, żeby potwierdzać sobie takie ograniczenia? Jak wielu ludzi zapraszasz do swojego życia, tylko po to, aby upewniali cię, że te ograniczenia nie są tylko twoje, ale również ich i razem trzymacie się za nogi i tworzycie waszą lokalną rzeczywistość ograniczeń?

Jak wiele działań podejmujesz, żeby potwierdzić, że tak wiele jest możliwe, ale nie dla Ciebie, bo nie masz znajomości, bo nie masz nazwiska, bo nie masz wykształcenia… po jakimś czasie siedzenia w tym okaże się, że nie masz zdrowia i nie masz siły, żeby to zauważyć i zmienić. Tak bardzo chcemy mieć rację w potwierdzaniu tego co jest naszą prawdą, że coraz bardziej kurczymy się i kurczymy, aby pasować do tego co uznaliśmy za naszą prawdę. A jeśli to tylko iluzja?

Jeśli można to zmienić?

Kiedy ostatnio byłeś obecny ze swoją sytuacją finansową? Wiem, wydaje Ci się, że jesteś z nią obecny z każdą wizytą w bankomacie albo z każdym płaconym rachunkiem… otóż nie, wtedy nie jesteś obecny ze swoja sytuacją finansową. Wtedy jesteś w osądach siebie i swojej sytuacji finansowej i w całej masie osądów na temat tego co robisz, gdzie mieszkasz, w jakim kraju żyjesz… To nie jest obecność z twoją sytuacją finansową, to jest separacja od twojej sytuacji finansowej.

Obecność to bycie z czymś bez osądów.

Jak to zrobić? Przede wszystkim nie tworzyć problemów z tym jak to zrobić. Weź to co uważasz z swoją obecną sytuację i relację z pieniędzmi i na to popatrz. Czy będzie to twoje wyobrażenie, czy wyciąg z banku, czy umowa kredytowa, czy hipoteka na 45 lat… cokolwiek teraz obrazuje to jak jesteś z pieniędzmi, ma swoją energię… w obliczu tej energii ty jakoś się masz… Czy jest Ci z tym wygodnie czy nie, nie ma znaczenia.

Jedyne co możesz zrobić teraz z tym to to zobaczyć, uznać, powitać… „Tak to jest to co dotychczas tworzyłem, tak wygląda moja kreacja mojej relacji z pieniędzmi”.

Ok. Wiem, to nie jest łatwa praktyka :-)

A teraz pytanie. Czy wybierasz to zmienić?

Jeśli pobyłeś z tym przez chwilę to pewnie każda komórka twojego ciała cieszy się teraz na możliwość zmiany… Czy to jest możliwe? Tak.

To jest tylko twój wybór. Co może być wsparciem dla tego wyboru? Wszystko.

Od czego zacząć? Zażądaj zmiany!! Po prostu to wybierz, wybierz zmianę.

Czy zawsze będziesz chciał mieć jeszcze więcej pieniędzy? Zawsze!

Jeśli pojawia Ci się tutaj jakakolwiek inna odpowiedź, to się okłamujesz. To do czego dają dostęp pieniądze, to więcej możliwości, czy możliwości są skończone? Tyko wtedy gdy tak uznasz, a jeśli uznasz, że świat twoich finansów to nieustannie pojawiające się nowe możliwości to tak będzie.

To jest zawsze tylko i wyłącznie twój wybór.

To do czego pragnę Cię dziś zaprosić to wybór, wybór nowych możliwości w świecie twoich finansów.

Wszystko to co uznałeś za niezmienne w świecie twoich finansów to tylko energia jakiegoś ograniczenia. To nie jest beton, to nie jest nic stałego, to nie jest nic trwałego, choć teraz tak na to patrzysz. Patrzysz i widzisz same ograniczenia.

Czy jesteś gotów, aby na twoje osądy na temat pieniędzy, bariery w ich przyjmowaniu i wszelkie inne ograniczenia, które teraz powodują, że masz mniej pieniędzy niż pragniesz, spojrzeć bez tych ograniczeń? Czy chcesz, aby spojrzeć na to wszystko jak na energię, którą można zmienić. Spojrzeć na to bez utrwalonego punktu widzenia, że nie ma możliwości, żeby to zmienić. Czy jesteś gotów poddać się i powiedzieć, tak spójrz na moją sytuację finansową bez osądów i zmień wszystko co tylko jest możliwe, bo mam tego serdecznie dosyć?

Jeśli patrzysz na coś bez osądu, bez barier, bez separacji to po prostu ich nie tworzysz. Jeśli patrzysz, na coś bez osądu bez barier, bez separacji to one po prostu znikają, bo żadna energia nie utrzymuje ich w istnieiu :-)

Czy chciałbyś rozpuścić wszystkie bariery w świecie twoich finansów? Czy chciałbyś, aby w twoich finansach zagrała symfonia nowych możliwości?

Jeśli tak, to serdecznie zapraszam w najbliższą środę i czwartek o 22.30

Co trzeba zrobić?

Napisz do mnie mail na: marcin@symfoniamozliwosci.pl

Napisz najbardziej szaloną prośbę o to co chcesz zmienić? Dosłownie dwa zdania, na tema tego co jest największym ograniczeniem w twoich finansach.

A podczas spotkania energetycznego, po prostu bądź obecny z tym co dzieje się w twoich finansach, niech to wszystko co o nich myślisz, jak się z tym czujesz, niech te wszystkie ograniczenia parują z ciebie, żebym mógł postrzec tą energię, pobyć z nią i ją zmienić

Ile to potrwa? Tyle ile będzie wymagane… Może z godzinkę, a może i północy, kto wie co się pokaże??

Można wziąć udział w obu sesjach :-)

Koszt udziału w jednej to 8 zł, tak słownie osiem. Dlaczego? Bo wszystko jest możliwe :-)

Jeśli chcesz zapłacić więcej, bo twój punkt widzenia mówi, jeśli inwestujesz więcej to otrzymujesz więcej, proszę podążaj za swoim wiedzeniem :-)

Konto do wpłaty:

Marcin Marcinkowski nr 64 1910 1048 2260 6805 6554 0001

tytułem: symfonia i data

Serdecznie zapraszam

Marcin Marcinkowski

WAŻNE – A teraz gorąca prośba.

Jakie są nieograniczone możliwości, aby informacja o tym wydarzeniu trafiła do miliona osób?

Jak mógłby wyglądać świat gdyby każdy patrzył na pieniądze przez pryzmat możliwości, które niosą, a nie przez osądy i ograniczenia?

Mam zatem ogromną prośbę do Ciebie – nie ograniczaj tej możliwości nikomu, może w twoim świecie jest dużo lekkości i radości w finansach, to świetnie i jak może być jeszcze lepiej? Może jest tak, że nic z tego co tu jest napisane nie trafia do Ciebie, nie podoba Ci się albo Cię nie dotyczy, ale jeśli możesz wyjść ponad te opinie i wysłać to do każdego kogo znasz, to może będzie to największy prezent jaki możesz komuś podarować na te święta? Może jest w twoim świecie ktoś komu nie chcesz podarować więcej lekkości w świecie finansów, otrzymywania i posiadania jeszcze większej ilości pieniędzy. Ze wszystkimi innymi proszę podziel się tą możliwością. A po chwili namysłu do tych, których nie lubisz, też wyślij. Pięknie dziękuję

Marcin

 

Czy jest Symfonia Możliwości?  Dziś? Dziś może być tym wszystkim co daje Ci możliwość Wprowadzenia zmiany? Jutro może być energią, która zabierze Cię po więcej Ciebie i umocni się w tym co potrafisz i wydobędzie z Ciebie wszystkie głęboko zakopane w tobie talenty, pojutrze np. odkryje nowe możliwości i przestrzenie współpracy między ludźmi, dotąd nie obecne na naszej planecie… co jeszcze jest możliwe, jakiego wsparcia potrzebujesz, jaką symfonią możliwości możesz być dla siebie i swojego życia? Jeśli nie ma ograniczeń, a jest symfonia nowych możliwości, to co jeszcze jest możliwe??