Recepta na nadmiar myśli, emocji i trosk – Access Bars – 18 marca – Wrocław

Czy masz takie poczucie czasem, a może nawet częściej niż czasem, że w twojej głowie dzieje się za dużo? Za dużo myśli, za dużo spraw, za dużo zmartwień… ciągła gonitwa, ciągła paplanina… czy czasami chciałabyś/chciałbyś to wszystko zatrzymać, wyłączyć głowę, zresetować wszystko – bez obawy o utratę danych?

Access Bars jest takim niezwykłym procesem, który pozwala twojej głowie odpocząć… pozwala nabrać dystansu, zrobić przestrzeń dla wyboru, przyspieszyć myślenie, ale nie czuć zagonienia czy otępienia nadmiarem informacji.
A to jedynie początek tego jakim wkładem do twojego życia może być sesja Access Bars. Sesja Bars potrafi znacznie więcej i po więcej informacji zapraszam serdecznie, na spotkanie otwarte przed warsztatem Access Bars w sobotę o godz. 10, o godzinie 11 rusza warsztat i nauka Access Bars.

W niedzielę natomiast niezwykły dzień dla ciała i nauka niezwykłego procesu Access Facelift. A gdybyś mógł podarować swojemu ciału radość, lekkość, wdzięczność, troskę, i przestać się martwić jego wyglądem, jego zdrowiem? A gdybyś przestał mieć jakikolwiek osąd czy pretensje do swojego ciała i zaprosił je do wspólnej kreacji życia jakiego prawdziwie pragniesz? Access Facelift jest ogromną przestrzenią pozwalającą otrzymać uznać i honorować nasze ciała.

Bardzo serdecznie zapraszam do Wrocławia na Access Bars i Access Facelift – przestrzeń piękniej zmiany dla Ciebie i twojego ciała.

Marcin Marcinkowski