O co prosisz?

Klasa Bars Marcin Marcinkowski

A jeśli wszystko to co pojawia się w twoim życiu, wszystko co dotychczas się pojawiło i wszystko ci się jeszcze będzie pojawiać, jest tylko i wyłącznie sumą twoich próśb? Wszystko to co jest było i będzie to to co świadomie lub nie tak do końca świadomie wybrałeś i zaprosiłeś do swojego życia. Sam pewnie najlepiej wiesz, że nie wszystko Ci się podoba, a znakomita część tego bałaganu wraca do Ciebie znowu i znowu… i może masz już tego dość? Może już czas zaprosić do życia takie zmiany, które sam świadomie wybierzesz? Może warto nie tylko zapraszać świadomie nowe możliwości, może już czas zapraszać i wybierać zdecydowanie więcej niż kiedykolwiek byłaś/eś gotów sobie na to pozwolić? O co chciałbyś poprosić dziś? O zmianę, o więcej, o radość, o pieniądze, o więcej możliwości, o więcej siebie??

Może jest tak, że całkiem dobrze wiesz, że możesz być więcej i prosić o więcej, tylko cała ta masa uporczywych myśli w głowie, które kupiłeś od tego wszechświata ograniczeń nie pozwalają wyrwać Ci się z tego błędnego koła niemocy? Jeśli już czas, jeśli wybierasz zmianę, to doskonałym narzędziem, które daje ogromną przestrzeń, aby uwolnić się od tego co Cię przytłacza, ogranicza i mieszka w twojej głowie jest właśnie klasa Access Bars.

Serdecznie zapraszam na najbliższą klasę Access Bars w Łodzi w sobotę 28 listopada br. o godz.10 i spotkanie otwarte w piątek o 18.00. Spotkanie otwarte odbędzie się w ŁDK, ul. Traugutta 18 sala 102

Marcin Marcinkowski