Nowa przestrzeń energetyczna – Symfonia Wdzięczności

Kiedy pozwalasz sobie na pytanie: „Jakie nowe przestrzenie wdzięczności mogę zaprosić do swojego życia, aby kreować przyszłość w której warto być i żyć?” Kiedy bawisz się w ciekawość i przez parę tygodni codziennie zadajesz to pytanie, to nie jesteś zdziwiony kiedy po pewnym czasie Wszechświat podsyła Ci dziesiątki możliwości, opcji, przestrzeni, wibracji spójnych z twoją prośbą …

Zatem nowych zabaw energetycznych z wdzięcznością w najbliższym czasie zacznie pojawiać się sporo … przyszły, zapukały i mocno chcą się rozgościć.

Jak by to było nieustannie bawić się z wdzięcznością i zapraszać nowe energie przestrzeni i możliwości, które ułatwią Ci delektowanie się byciem i życiem na tej przepięknej planecie?

Od dziś zapraszam do nowej przestrzeni energetycznej – Symfonia Wdzięczności – Na początek – Symfonia Wdzięczności – Ziemia. Ziemia, o to poprosiła!

Jeśli masz ochotę doświadczyć takiego spotkania energetycznego to zapraszam serdecznie do kontaktu: proconsciousness@gmail.com, marcinkowski333@gmail.com

Zapraszam z wdzięcznością na sesje energetyczne – Symfonia Wdzięczności – spotkanie bezpośrednie możliwe w Rybniku – Nie zastanawiaj się czy korzystać z takiej sesji, nie myśl o czym jest taka sesja; zadaj pytanie, zapytaj Siebie, zapytaj Ziemi, zapytaj swojego ciała i swojej przyszłości czy będzie ona wkładem do tworzenia życia, której pragniesz?

Cena promocyjna 500,00 zł – spotkanie – 90 min

Co jeszcze jest możliwe, kiedy prosimy o jeszcze więcej wdzięczności w swoim życiu?

zapraszam z wdzięcznością

M.