Klasa Access Bars we Wrocławiu – 3 kwietnia br.

cropped-Klasa-Bars-Wroclaw-Marcin-Marcinkowski.jpg

A gdyby każdy dzień twojego życia był świętem? Gdyby każda chwila, twojego życia mogła być przestrzenią świętowania radości, lekkości, wolności, obfitości wszystkiego, czy byś to wybrał?

Czy wiesz, że taki wybór jest możliwy w twoim życiu? Czy czasem dopuszczasz do siebie świadomość, że twoje życie może wyglądać zupełnie inaczej i możesz wybierać dużo więcej i otrzymać dużo więcej w życiu i od życia? A może zawsze to wiedziałeś, a potem… gdzieś to zgubiłeś? Tak naprawdę nie ważne co działo się w twoim życiu dotychczas… dopóki oddychasz możesz zmienić wszystko! Czy jesteś ciekaw innego życia? Czy jesteś ciekaw tych możliwości, które mogą pojawić się w twoim życiu, czy jesteś ciekaw tego jakim niezwykłym istnieniem jesteś?

W najbliższą niedzielę  we Wrocławiu możesz rozpocząć cudowna podróż po dostęp do Siebie, bez ograniczeń, po przestrzeń Bycia Sobą i lekkości i radości wybierania siebie, ponad jakimikolwiek ograniczeniami.

Serdecznie zapraszam na klasę Access Bars, jednodniowy warsztat, który pozwoli Ci odzyskać Siebie i pozbyć ogromnej ilości ograniczeń, które dotychczas mieszkały w twoje głowie.

Marcin Marcinkowski