Najbliższe warsztaty Access Bars w Bydgoszczy, Łodzi i Wrocławiu

Dlaczego warto poznać Access Bars?

Jak wielu wymówek używasz, aby nie mieć lepszego życia? Co wiesz o życiu? Ile punktów widzenia mieszka w twojej głowie, które dokładnie definiują to jakie jest życie i co jest w nim możliwe i że lepsze życie absolutnie nie jest dostępne dla Ciebie, bo …  tutaj możesz wymienić na pewno dziesiątki jeśli nie setki osądów na temat tego co o tym wiesz o życiu i jak solidne konstrukty i ramy twojego życia nie pozwalają Ci na zmianę.

Czasem chciałbyś, ale wiesz, że nie, no po prostu nie ma takiej możliwości, bo nie ma pieniędzy, albo zdrowia, albo znajomości, albo rzuciła Cię dziewczyna, albo chłopak, albo chłopak i dziewczyna jednocześnie i całe życie nie ma sensu.

A co jeśli świat działa trochę inaczej niż wszystko czego dotychczas doświadczyłeś? Co jeśli to, że nie masz pieniędzy jest wymówką, której używasz, która jednie umacnia Cię w przestrzeni „nie mania pieniędzy” Co jeśli twoje narzekania, na nie udaną pracę, nie udany związek, kreują tylko więcej trudności w pracy i związku? Co jeśli to wszystko co dzieje się w twoim życiu własnie ty i tylko ty stworzyłeś i bez twojej zgody, bez twojego przyzwolenia nie pojawiło by się w twoim życiu?

A gdybyś zrezygnował ze wszystkich wymówek, osądów… Jak mogłoby wyglądać twoje życie, gdybyś przyzwolił na pojawienie się w nim wszystkiego bez żadnej bariery z twojej strony, bez żadnej separacji. Pozwól sobie trzymać wszystko… Życie pełne radości, lekkości i obfitości?

Dystans między życiem pełnym wymówek, a życiem, w który masz poczucie, że możesz otrzymać wszystko i cały wszechświat wspiera Cię w twoich wyborach i kreacjach, to jakieś 50 – 100 procesów Access Bars. Może Ci to zająć 3 miesiące, a może i 12 twój wybór. Możesz przyjść i otrzymać 50 czy więcej sesji i zmieniać swoje życie w ten sposób. Możesz też nauczyć się robić Bars`y i zmieniać swoje życie w dowolnym tempie.

Jak może wyglądać twoje życie, gdybyś wybrał bycie przestrzenią kreowania i wybierania nowych możliwości, bez wymówek, bez osądów, bez separacji?

Jak może wyglądać twoje życie, gdybyś odzyskał moc kreowania go, zgodnie z twoimi pragnieniami?

Zatem czy warto poznać proces Access Bars? Jeśli używasz w życiu wymówek i oceniasz wszystko i wydaje Ci się, ze niewiele od Ciebie zależy, siedzisz w osądach na swój temat i nie wiesz co zrobić, żeby to zmienić, a do tego nie masz pieniędzy na 50 czy 100 sesji Bars, to na pewno tak 🙂

Serdecznie zapraszam na najbliższe klasy Access Bars, do Bydgoszczy, Łodzi, Wrocławia

Marcin Marcinkowski