Klasa Access Bars – Łódź – 4 września

Klasa Access Bars może być początkiem niezwykłej przygody. Początkiem zupełnie innego życia. Dla mnie Bars był i jest od samego początku czymś co ciągle pozwala mi na więcej życia… to coś co pozwala mi bez względu na czasy w jakich żyjemy być ponad tymi wszystkimi ograniczeniami, trudności, dramatami… coś niezwykłego, a jednocześnie tak prostego. Cudowny podarunek dla Ciebie, twojego ciała, twojego życia i planety na której żyjemy…

Poniżej zamieszczam pierwsze dwie strony z podręcznika Bars, który otrzymasz na warsztatach, tekst który może podpowiedzieć Ci jaka zmiana jest dostępna dla Ciebie, jeśli tylko ją wybierzesz.

Czy chciałbyś zaprosić do swojego życia coś co otworzy przed tobą zupełnie nowe możliwości?

sesja bars

A oto wspominany fragment:

Access to zestaw narzędzi i procesów, które zostały stworzone po to, aby ułatwić każdemu większy dostęp do świadomości. Świadomość zawiera w sobie wszystko i niczego nie ocenia. Świadomość to gotowość i umiejętność bycia całkowicie przytomnym i całkowicie obecnym w każdym aspekcie życia. Świadomość to umiejętność bycia nieustannie zaciekawionym i otwartym na więcej możliwości, więcej wyborów i więcej życia w życiu.

Zaproszenie do Access ma pomóc tobie w uznaniu siebie jako nieograniczonej istoty, którą naprawdę jesteś i jest to wkroczenie do generowania życia ponad siebie, kim myślisz, że jesteś. Funkcjonowanie nieograniczonej istoty polega na nieograniczonym spostrzeganiu, wiedzeniu, byciu i otrzymywaniu. Nieograniczona istota ma przez cały czas całkowity wybór i dostęp do wszystkiego.

Tendencją istoty ograniczonej (ludzkiej) jest funkcjonowanie poprzez myśli, uczucia
i emocje. Dzięki narzędziom Access Consciousness® wychodzisz z polaryzacji, uwięzienia, uwarunkowań i ograniczeń twoich myśli, uczuć i emocji. A kiedy funkcjonujemy poprzez ograniczenia, postrzegamy niewielki wybór i ograniczone możliwości.

Polaryzacja (biegunowość) przeszkadza nam widzieć rzeczy takimi, jakimi one są, w wyniku czego nie możemy zmienić tego, co chcielibyśmy zmienić. To powoduje, że w tej rzeczywistości ciągle żyjemy w traumie, dramacie, niepokoju i spisku. Nasze uzależnienie od polaryzacji jest jednym z najsilniejszych uzależnień, jakie istnieją.

Jednym z najwspanialszych narzędzi służących do uwolnienia nas od tego uzależnienia jest działanie w pozwoleniu. O pozwoleniu mówimy wtedy, kiedy wszystko jest po prostu interesującym punktem widzenia.

Pozwolenie pokazuje nam, jak stać się świadomym we wszystkich obszarach naszego życia – wszędzie tam, gdzie się podporządkowujemy i zgadzamy lub opieramy i reagujemy na jakiekolwiek punkty widzenia, myśli, uczucia, emocje, wierzenia, osądy, wnioski, konkluzje i rozważania.

Możemy zacząć się od tego uwalniać przypominanie sobie, że wszystko, o czym myślimy, co czujemy, w co wierzymy, co osądzamy i wszystko to, co zdecydowaliśmy, jest tylko interesującym punktem widzenia.

Świadomość to umiejętność bycia obecnym w każdym momencie

swojego życia, bez oceniania siebie czy innych. To umiejętność

przyjmowania wszystkiego, nie odrzucania niczego i tworzenia

wszystkiego, czego pragniesz w życiu – lepszego niż masz obecnie,

lepszego niż możesz sobie wyobrazić.”.

A jeśli zacząłbyś dbać i troszczyć się o siebie? Jak by to było,

gdybyś otworzył się na bycie tym wszystkim, czym zdecydowałeś, że

nie możesz być? Jak by to było, gdybyś zdał sobie sprawę z tego, jak

ważny jesteś dla zmieniana świata i tworzenia na nim nowych

możliwości?”.

Gary Douglas

Wszystko zaczęło się od PYTANIA

Gary Douglas, twórca Access Consciousness®, ponad dwadzieścia lat temu dotarł do takiego momentu, w którym życie przestało go już satysfakcjonować. Po latach spędzonych na poszukiwaniu sensu w szaleństwie, jakim było jego życie, po latach poszukiwania tego, co mogłoby mu przynieść szczęście, dotarł do punktu krytycznego.

Zdał sobie sprawę, że w życiu musi chodzić o coś więcej, a jeśli nie, to on nie jest takim życiem zainteresowany. Zaczął więc zadawać Wszechświatowi pytania.

Kim mogę być, co mogę robić, mieć, kreować czy generować, co uczyniłoby moje życie i świat lepszym miejscem? Co mogę spostrzegać, wiedzieć i kim mogę być, co by sprawiło, że życie będzie warte życia?

Po zadaniu tych pytań, będąc otwartym i chętnym na otrzymanie czegokolwiek, co się pojawiało, Gary zaczął odkrywać i rozwijać swoje talenty, dary oraz umiejętności telepatii i channelingu. Zaczął budować swoją reputację na podstawie informacji uzyskanych podczas channelingu i umiejętności dostrzegania energii, której ludzie używali do ograniczania samych siebie.

Pytanie otwiera przed tobą drzwi do nowych możliwości, natomiast odpowiedź zawsze je zamyka. Co zdecydowanie wyróżnia Access, to bycie w ciągłym pytaniu, bez konieczności posiadania zawsze gotowych odpowiedzi.

To, co musimy robić, to zadawać pytania, które będą wyzwaniem dla twojego systemu

przekonań, punktów widzenia i osądów. Pytania, które uwolnią ograniczenia i pokażą, kiedy wybierasz w taki sposób, żeby tak naprawdę nie mieć wyboru. Pytania odkryją i pokażą świadomość, w jaki sposób możesz tworzyć fenomenalne życie, którego nawet sobie nie wyobrażałeś.

To stało się dzięki gotowości Gary’ego do zadawania różnorodnych pytań, które otworzyły nowe możliwości. Jego nieustająca gotowość bycia i zadawania pytań pozwoliła Access znaleźć się na kreatywnym szczycie dynamicznych zmian.

Bycie świadomym, że pytanie może zmienić energię każdej sytuacji, pozwoli ci zobaczyć, że to pytanie zawsze otwiera różne drzwi, różne możliwości. Jeśli jesteś gotowy do bycia w nieustającym pytaniu, otworzysz drzwi, przez które wszystko w twoim życiu przyjdzie do Ciebie z łatwością, radością i obfitością.

Serdecznie zapraszam do przestrzeni w której wszsytko w twoim życiu, może pojawiać się z lekkością, łatwością i obfitością.

Marcin