Jakby to było tworzyć zupełnie inny świat we dwoje?

Gdybyś mógł być dla kogoś bardzo Ci drogiego i bliskiego czymś najwspanialszym to co by to było? Czym mógłbyś być?

Radością? Wdzięcznością? Przestrzenią w której rozkwita?

Zaproszeniem do odkrywania i uznania wyjątkowości, którą jest? Budzeniem ciekawością kim prawdziwie jest? Dbałością, życzliwością, serdecznością?

Kim chciałbyś, aby ktoś kogo uznałeś, wybrałeś, postrzegasz, jako kogoś Ci bliskiego i niezwykle drogiego był dla Ciebie? Nieustannym zaproszeniem do więcej? Przestrzenią wolności wyboru? Otwieraniem możliwości? Troską, serdecznością, wdzięcznością, bliskością, intymnością, radością, otwartością? Co jest niezwykłego w twojej relacji z twoim partnerem co powoduje, że pragniesz dzielić z nią/nim przygodę życia? Jakiem zaproszeniem jesteś dla kogoś Ci bliskiego do tworzenia czegoś co jest wspanialsze niż wszystko to co moglibyście stworzyć osobo… Co niezwykłego nowego pięknego tworzycie czego nie moglibyście stworzyć, gdybyście nie byli razem?

Można nieustannie pytać – pytać czyli tak naprawdę prosić, aby otwierała się dla nas energią, która podąża za pytaniem? Kiedy pytasz – Ciekawe jakby to było być dziś radością? – każda molekuła tego wszechświata podąża w twoim kierunku, aby Ci to pokazać. Kiedy pytasz jaką energią mogę być dziś dla mojego partnera i dla mnie, aby mieć życie pełne radości? – to tworzysz wokół was przestrzeń i energię, która otwiera dla Was taką możliwość…

To co robi The Reconnection – Ponowne Połączenie – to otwiera możliwość bycia w połączeniu ze wszechświatem, ponad ograniczeniami, punktami widzenie, separacjami i wymysłami tego co i jak powinno być i wyglądać – dzięki unikalnej wibracji. To jedność bycia podarunkiem i obdarowywaniem. To jedność, w której każda molekuła twojego życia i twojego wszechświata wie, że może być wkładem do życia i rozkwitania wszystkiego wokół Ciebie?

The Reconnection to dwa spotkania energetyczne, podczas, których ta niezwykła wibracja zostaje wpisana w twoje ciało i dba o to, aby każda molekuła twojego ciała miała łatwość w komunikowaniu się ze sobą aby tworzyć – łatwość! I budować twoje ciało na nowo w oparciu tą wibrację. Żyjemy w czasach kiedy najróżniejsze koncepcje i pomysły na to jak trzeba żyć, odsuwają łatwość na bardzo odległy plan, a to właśnie łatwość jest naturalną przestrzenią w której dla wszystkiego jest miejsce i wszystko może rozwijać się rozkwitać i łączyć, aby tworzyć coś piękniejszego i jeszcze wspanialszego.

Ponowne Połączenia to również wybór i gotowość do tworzenia życia w którym jesteś jedynym ze wszystkim – nawet ze swoim partnerem – choć już samo słowo związek czy relacja podkreśla oddzielenie… stąd też to zaproszenie, ta ciekawość – co możemy tworzyć razem jeśli pozwolimy sobie, aby wpisać w swoje życie wibrację, która ułatwia łatwość… Jakie życie jest dla nas dostępne, jakie możliwości są dla nas otwarte czy też będą się otwierać, kiedy dla siebie wzajemnie i dla naszych ciał będziemy energetycznym zaproszeniem do łatwości?

Propozycja dla par dla przyjaciół dla rodzin – do bycia dla siebie podarunkiem ponad wszystkim co dzieli czy dzieliło? Czy jesteś gotów wybrać być dla kogoś dla Ciebie bliskiego nieustannym otwieraniem możliwości do tworzenia najpiękniejszego możliwego życia?

I co nie mniej ważne czy jesteś gotów stworzyć taką przestrzeń dla Siebie? Jakby to było tworzyć dla siebie taką przestrzeń jaką często jesteśmy gotowi stworzyć tylko dla kogoś innego? … Jedną z korzyści, które daje Ponowne Połączenie jest gotowość do poznawania i odkrywania każdej przestrzeni siebie, przyglądania się każdej energii, która kiedykolwiek płynęła w nas. To poznanie umożliwia otrzymanie siebie w całości, bez wybierania tego co dobre, właściwe, czy pasujące do oczekiwań. Jakby to było poznać siebie, przestać osądzać i pozwolić sobie otrzymać wspaniałość siebie? Jakby to było pozwolić sobie na taką podróż z kimś ci bliskim i życzliwym dla Ciebie?

Jak to się odbywa?

Potrzebne są dwa spotkania najlepiej dzień po dniu, w których uczestniczycie razem. Podczas zabiegu leżycie, a zabieg wykonywany jest dla Was jednocześnie. Po drugim zabiegu bierzecie udział w mini warsztacie, który pokazuje Wam jak robić sesje uzdrawiania (zaproszenie do łatwości) dla siebie wzajemnie lub dla innych, których chcecie obdarować wibracją uzdrawiania rekonektywnego.

Dla tej możliwości jako „parę” traktujemy dwoje życzliwych sobie ludzi lub pragnących być dla siebie życzliwością – którzy chcą dla siebie wzajemnie być zaproszeniem do nowych możliwości…

Serdecznie zapraszam

Marcin Marcinkowski