Uzdrawianie finansów

Jedna z najbardziej osądzanych sfer życia na tej planecie – pieniądze, a wokół nich tyle nagromadzonych energii. Co takiego ta rzeczywistość uczyniła z pieniędzmi, że tak trudno nam je posiadać, cieszyć się nimi? Czemu na służyć to budowanie opinii, że pieniądze zdobywa się trudno, że życie było by całkiem przyjemne gdyby nie to, że tak trudno jest o pieniądze… to tylko opinia, wcale nie musimy się jej podporządkowywać..

Czemu po prostu z tego nie wyjść, czemu nie opuścić tych wszystkich opinii, osądów i separacji wokół pieniędzy? Jakby to było zacząć budować własną relację  z pieniędzmi?

Jakby to było gdybyśmy pozwolili sobie poznać tą energię? Poprzyglądali się temu czy cokolwiek z tego co kiedykolwiek słyszeliśmy o pieniądzach jest naszą prawdą? Jakby to było oswoić się z myślą, że możemy mieć jasność, lekkość, klarowność i radość z pieniędzmi?

Czy to jest możliwe? No własnie, jak to teraz widzisz, czy jest taka możliwość, aby w twoim życiu pojawiały się pieniądze z radością i lekkością. Bez wyrzeczeń, bez umniejszania siebie, po prostu były naturalną częścią twojego życia. Czymś co jest oczywiste, pieniądze są tak, jak powietrze.

Czy chciałbyś to zmienić, czy jesteś gotów zmienić swoją relację z pieniędzmi?

Oto kilka propozycji jak można zacząć.

N początek pozwól sobie na świadomość tego, że wszystko to co dotychczas działo się z pieniędzmi w twoim życiu było twoją kreacją. Jeśli zaczniesz szukać na zewnątrz czegoś co miało na to wpływ trudno CI będzie zająć się zmianą, bo ciągle będziesz szukał jakiś wymówek, że to nie od Ciebie zależy. Zależy i to tylko i wyłącznie od Ciebie.

Poznaj wszystkie swoje opinie, osądy na temat pieniędzy, poznaj je i zobacz czy to jest twoja prawda, czy to co myślisz o pieniądzach, to one rzeczywiście tym są?

I zacznij zmieniać swoją energię, zacznij zmieniać to wszystko co energetycznie nie pozwala pojawiać się i być pieniądzom w twojej przestrzeni.

To jest to co robimy na 2-3 godzinnym warsztacie, „Jak stać się pieniędzmi” dostajesz konkretne narzędzia do zmiany tego wszystkiego co zbudowałeś w swoim życia co nie pozwala, aby pieniądze płynęły do Ciebie, co nie pozwala, aby dobrze się czuły w twojej obecności. Pieniądze pod tym wszystkim jak je widzisz są energią, która płynie tam gdzie jest najłatwiej jej popłynąć.

Czy od dziś chciałbyś być przestrzenią, która ułatwia pieniądzom pojawienie się w twoim życiu?

Jest też inna propozycja – energetyczne sesje, które mogą Ci zmienić twoją energię i twoje postrzeganie energii i zmienić twoją relację z pieniędzmi i twój do nich stosunek. Sesje, które mogą spowodować, że pojawi się więcej lekkości i więcej przestrzeni wokół pieniędzy. Sesje, które pozwolą twojej głowie odpuścić te wszystkie punkty widzenia, które przechowujesz i które tworzą dla tej energii bariery. Sesje, które mogą dać Ci więcej bliskości więcej troski, więcej zaufania w relacji z pieniędzmi w kreowaniu pieniędzy w twoim życiu.

Ja te energie nazwałem, ale tak naprawdę nie sugeruj się nazwami, pieniądze są dla ciała, dla nas, tutaj na planecie, dla skorzystania z większej ilości możliwości, które są dla nas dostępne. Zatem nowa przestrzeń, do której chciałbym Cię zaprosić to również inny kontakt z twoim ciałem. To gotowość zapytania nie głowy, ale właśnie ciała, która z tych sesji, która z tych przestrzeni energetycznych będzie największym wkładem dla twojego ciała i życia? Jak to zrobić? Zadaj pytanie: Ciało, czy ty masz ochotę na więcej radości i lekkości z pieniędzmi? Czy, któraś z tych sesji będzie dla ciebie wkładem? Czy któraś z tych sesji podaruje Ci więcej lekkości z pieniędzmi? Czy któraś z tych sesji ułatwi zaproszenie/zapraszanie pieniędzy do naszego życia?

I tam gdzie pojawi się najwięcej lekkości, najwięcej przestrzeni w twoim ciele, wybierz tą sesje…

Sesja 1: Przywołanie energii pieniądza.

Sesja 2: Eliminacja i likwidacja spolaryzowanego naładowania elektrycznego wokół pieniędzy.

Sesja 3: Eliminacja i likwidacja wzorców dysharmonii z pieniądzmi.

Każda z tych sesji to trochę inna energia, twoja głowa nie bardzo jest gotowa to rozumieć, bo głowa nie ogarnia energii, głowa interpretuje, twoje ciało wie, czy coś będzie dla niego wsparciem czy nie, zatem pytaj ciała.

Każdą z tych sesji można przyjąć jako sesję bezpośrednia dla ciała (najbardziej zalecana wersja) a można także skorzystać z sesji na odległość. Zapytaj ciała co będzie dla niego większym podarunkiem. Na sesje bezpośrednie zapraszam do Łodzi, lub miejsc, gdzie w danej chwili prowadzę spotkania czy warsztaty.

Cena sesji bezpośredniej – 250 zł. czas 1,5h

Cena sesji na odległość – 200 zł. czas 1,5h

W jednym spotkaniu można połączyć dwie z wyżej wymienionych przestrzeni energetycznych.

 

 

Jest także 3 propozycja Warsztaty – Zaawansowana klasa „Jak stać się pieniędzmi”

to trochę inna przestrzeń, to warsztat dla tych, którzy otworzyli już trochę drzwi dla pieniędzy w swoim życiu i teraz pragną skorzystać z nowych możliwości, aby kreować więcej pieniędzy w swoim życiu.

To warsztaty na, których dostajesz zupełnie nowe narzędzia do kreowania innych, nowych możliwości w swoich finansach, odkrywając to jakim ty kreując pieniądze w własnym życiu z lekkością, możesz być wkładem dla tej planety.

Z jakiej energii na pewno nie jesteś gotów skorzystać zapraszając pieniądze do swojego życia, z której jeśli gotów byłbyś skorzystać miałbyś więcej pieniędzy, niż kiedykolwiek wyobrażałeś sobie, że możesz mieć?

 

Aby wziąć udział w warsztacie, trzeba ukończyć klasę Access Bars i klasę Jak stać się pieniędzmi przynajmniej 5 razy

terminy klas i warsztatów dostępne na pierwszej stronie

Serdecznie zapraszam