Tworzenie własnej rzeczywistości finansowej z Dwupunktem – praktyczny warsztat

To czym jesteś i to co robisz – to energia. Energia, która zaprasza albo odprasza pieniądze do lub od twojego życia. Ten warsztat z Dwupunktem i narzędziami do zmiany na poziomie kwantowym, ma dać Ci klarowność, z tym jaką relację z pieniędzmi zbudowałaś/eś i co zmienić, aby stać się zaproszeniem dla Pieniędzy tworząc własną rzeczywistość finansową.

Na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, że cały nasz wszechświat i wszystko to dzieje się wokół Ciebie i w twoim życiu, to w najprostszym ujęciu molekularno-wibracyjna zabawa w przestrzeni nieograniczonych możliwości.

Nie inaczej jest z twoją relacją z pieniędzmi, ona nie jest niczym innym – jest jakąś zabawą/współpracą przeróżnych wzorców informacyjnych w przestrzeni nieograniczonych możliwości, która mniej czy bardziej świadomie tworzysz w każdej chwili twojego życia. Wszystko co dzieje się teraz między tobą, a pieniędzmi powołałaś/eś do istnienia i dzięki temu, że będziesz posiadał/a narzędzia do zmiany będziesz mógł/a to mienić i zaprosić to co pragniesz tworzyć z pieniędzmi.


To jest warsztat praktyczny, techniki, które poznasz mają dać Ci łatwość zmiany. Podstawowe założenia minimum teorii maksimum praktyki.


Nie musisz znać, ani stosować Dwupunktu wcześniej, aby pojawić się na tym warsztacie.

To na co mają pozwolić Ci narzędzia na tym warsztacie to:

  1. Ułatwić Ci wgląd w to w co i jak bawisz się z pieniędzmi co urzeczywistniło twoją obecną relację z pieniędzmi (Bez względu na to z jakiej przestrzeni startujesz, czy z przestrzeni skrajnego braku czy z przestrzeni otwartości na zapraszanie nadmiaru pieniędzy, każdy moment jest dobry, aby zacząć dużo bardziej świadomie zapraszać łatwość z pieniędzmi do swojego życia)
  2. Rozpoznać i zmienić twoje świadomie i nieświadome programy i punkty widzenia, których używasz aby tworzyć obecna relację z pieniędzmi.
  3. Stworzyć fundamenty tego co będziesz mógł/a nazwać Moją Rzeczywistości Finansową i skomponować ją z energii, przestrzeni i punktów widzenia, które będą zapraszać pieniądze dla Ciebie, twojego ciała i twojej przyszłości.
  4. Zainstalować w twoim ciele, w twojej przestrzeni i wszystkich wymiarach, przestrzeniach i rzeczywistościach, w których masz ochotę operować, punkty widzenia, które będą ułatwić Ci tworzenie własnej rzeczywistości finansowej.

Narzędzia, którymi będziemy posługiwać się w czasie warsztatu są związane z Dwupunktem i każdą niezbędną techniką dotyczącą zarządzania energią, przestrzenią i informacją. Otrzymasz każde narzędzie, które będzie wymagane, aby mógł/a zmienić swoje przekonania dotyczące pieniędzy, oraz narzędzia niezbędne do instalowania energii w twoim życiu, ciele, przestrzeni, które będą budować w tobie spokój o pieniądze.

Nie ma tu limitu technik, które poznasz lub, z których będziemy korzystać … Wszystko co jest potrzebne, aby dokonać zmiany na poziomie kwantowym będzie używane. Poznasz te techniki, które pozwolą Ci dowolnie ingerować w pole informacyjne i przestawić molekuły tak, aby pracowały dla twojej rzeczywistości finansowej i ułatwiały Ci życie.

W ramach warsztatu otrzymasz zeszyt do pracy własnej. Przewodnik na kolejne 100 dni pokazujący jak dbać, każdego dnia o urzeczywistnianie twojej łatwości z pieniędzmi. Zestaw codziennych ćwiczeń, praktyk i Dwupunktów, które warto zrobić, które pozwolą Ci każdego dnia wybierać tworzenia spokoju o pieniądze teraz i w przyszłości.


Organizacyjnie:

Warsztat trwa od 10 do 18.

Będą przerwy na kawę i herbatę, nie będzie przerwy na obiad.

Dobrze być wygodnie ubranym na warsztacie i zabrać otwartą głowę i radość w sercu.

Cena warsztatu to 380 zł


Terminy najbliższych warsztatów Dwupunktu znajdziesz tutaj

Zapraszam serdecznie

Marcin Marcinkowski