Dwupunkt dla Ziemi i z Ziemią

Pełny tytuł tego warsztatu powinien brzmieć:

Jak aktywować i używać potencjału Ziemi, w taki sposób, aby wprowadzać ułatwienie w każdym obszarze życia, korzystając z Dwupunktu.

Nieustająco pod twoimi stopami pulsuje życie. Wcielenie to nic innego jak połączenie twojego potencjału jako energii i potencjału Ziemi jako niegraniczenie kreatywnego źródła urzeczywistniania piękna. Bogactwo form i struktur, które tworzy Ziemia jest wręcz nieopisywalne. Jak by to było używać tych zasobów do tworzenia Życia?

Jak by to było umieć używać Ziemi z szacunkiem i wdzięcznością do tworzenia żywego życia na tej przepięknej Planecie?


To jest warsztat praktyczny, techniki, które poznasz mają dać Ci łatwość zmiany. Podstawowe założenia minimum teorii maksimum praktyki.


Nie musisz znać, ani stosować Dwupunktu wcześniej, aby pojawić się na tym warsztacie.

To na co mają pozwolić Ci narzędzia na tym warsztacie to:

  1. Ułatwić Ci odbudowanie komunii Ziemią i jej nieograniczonymi zasobami energetycznymi.
  2. Zrozumieć i otrzymać to dlaczego wybrałeś Ziemię na swój dom.
  3. Uaktywnić potencjał swojego ciała jako przestrzeni transformacji zasobów Ziemi.
  4. Czytać energię Ziemi i słuchać jej sygnałów dotyczących przyszłości i świadomości tego jaka zmiana jest wymagana, abyśmy osiągali swój prawdziwy potencjał, który Ziemia postrzegła w nas zapraszając nas do Siebie
  5. Korzystać ze świadomości Ziemi i jej wiedzy i wszechświecie
  6. Tworzyć z Ziemią życie pełne harmonii

Narzędzia, którymi będziemy posługiwać się w czasie warsztatu są związane z Dwupunktem i każdą niezbędną techniką dotyczącą zarządzania energią, przestrzenią i informacją. Otrzymasz każde narzędzie, które będzie wymagane, aby mógł/a zmienić swoje przekonania dotyczące bycia i tworzenia z Ziemią, przyszłości, w której będziesz miał/a ochotę żyć i tworzyć z przestrzeni pełni swojego potencjału.

Nie ma tu limitu technik, które poznasz lub, z których będziemy korzystać … Wszystko co jest potrzebne, aby dokonać zmiany na poziomie kwantowym będzie używane. Poznasz te techniki, które pozwolą Ci dowolnie ingerować w pole informacyjne i przestawić molekuły tak, aby pracowały dla twojej rzeczywistości z Ziemią i ułatwiały Ci życie na tej przepięknej Planecie.


Organizacyjnie:

Warsztat trwa od 10 do 18.

Będą przerwy na kawę i herbatę, nie będzie przerwy na obiad.

Dobrze być wygodnie ubranym na warsztacie i zabrać otwartą głowę i radość w sercu.

Cena warsztatu to 380 zł


Terminy najbliższych warsztatów Dwupunktu znajdziesz tutaj

Zapraszam serdecznie

Marcin Marcinkowski