Dwupunkt – warsztaty

Dynamika zmiany tego co dzieje się wokół nas będzie stale rosła. Wszystko będzie zmieniać się coraz szybciej. I choć w większości lubimy stan stałości i komfortu, to zdecydowanie dobrze byłoby przyjąć, że do naszych podstawowych kompetencji powinniśmy zaprosić posiadanie komfortu w akceptowaniu i podążaniu za zmianą i wszystkim co ona przynosi.

Jak by to było mieć coraz większą łatwość zarządzania zmianą w swoim życiu? I jak by to było mieć narzędzia, które umożliwiają Ci wprowadzanie zmian, w każdej przestrzeni twojego życia? I co ma z tym wspólnego Dwupunkt?

Dwupunkt – daje bezcenną możliwość nawiązania współpracy z każdą molekułą. Molekuły są jak miejsca spotkań najróżniejszych wibracji tworzących na daną chwilę, jakieś punkty kreowania. A z tych na chwilę zawieszonych w przestrzeni molekuł tworzą się większe przestrzenie interakcji, z których powstają najróżniejsze rzeczywistości.

Zatem w największym skrócie korzystanie z Dwupunkt daje Ci dostęp do zarządzania i tworzenia rzeczywistości. Ten dostęp jest absolutnie nieograniczony i zależy jedynie od twojej gotowości do bycia partnerem we współpracy z każdą molekułą, i po trosze od kreatywności i obecności z informacjami dostępnymi wokół Ciebie. A piękne w tym wszystkim jest to, że można się tego nauczyć i rozwijać swoje zdolności interakcji z każdą wibracją, przestrzenią i możliwością bez żadnych ograniczeń. Na każdym etapie swojej współpracy z powszechnym polem informacji jesteśmy aktywnym i coraz bardziej świadomym twórcom własnej rzeczywistości.

Czy wiesz na tę chwilę Jak rysuje się twoja przyszłość? Co wiesz o przyszłości? Jaka jest tutaj twoja świadomość? W jakim kierunku podążać będzie ten świat? O co prosi przyszłość Ziemi?

Każdy z nas posiada jakąś mniej czy bardziej klarowny własny wgląd, własną prawdę, własne odczucia, własną zdolność czytania tego co szepce przyszłości i o jaką twoją aktywność czy świadomość prosi … Choć większość osób nie dba o ten wgląd to ma go każdy. I to na szczęście też jest przestrzeń, w której można swoje kompetencje rozwijać.

Mamy ten wgląd, bo to też są informacje. Informacje zawarte w powszechnym polu informacji czy w przestrzeni świadomości. Bez względu na definicję, dzięki połączeniom, które może tworzyć korzystając z Dwupunktu mogą to być informację, które dadzą Ci więcej łatwości w projektowaniu życia.

Jest też oczywiście przeszłość, która często w naszym życiu przejmuje nad nim kontrolę. Przeszłość to głownie nasz stosunek do wydarzeń, które uznaliśmy za ważne i wartościowe w naszym życiu i się ich często zbyt kurczowo trzymamy. Ale jeśli tylko pozwolimy sobie postrzec, że przeszłość to również nić innego jak zbiór informacji, to mając jako narzędzie możemy wpływać zarówno na informację jak i na nasz do nich stosunek.

Wszystko to jakiś wzorzec informacji, energii i przestrzeni a korzystając z dwupunktu może mieć dużo łatwiejszy wpływ na kształt rzeczywistości, lub jeśli to wybierzesz projektować własną rzeczywistość. Jak by to było wykorzystać tą możliwość i zatrudnić jej potencjał do bardziej świadomego tworzenia życia i przyszłości?


Co zatem dzieje się na warsztacie, na którym poznajesz Dwupunkt?

Po pierwsze praktykujesz, praktykujesz i jeszcze raz praktykujesz… im więcej zrobisz dwupunktów na warsztacie tym naturalniejsze i łatwiejsze stanie się korzystanie z tego narzędzia na co dzień. Zatem praktyka przede wszystkim.

Praktykując dwupunkt poznasz też kilka narzędzi: Będziesz podróżował w czasie z dwupunktem i dowiesz się jak zmieniać wzorce informacyjne w przeszłości i w przyszłości. Nauczysz się korzystać z alternatywnych rzeczywistości i równoległych wymiarów, aby korzystać z informacji, które wydają się łatwiej dostępne w innych przestrzeniach informacyjnych.

Poznasz narzędzia, które pozwolą Ci otrzymać więcej świadomości, na temat sytuacji, które chcesz zmienić. Będziesz korzystać z okien możliwości, a także nauczysz się upraszczać energetycznie sytuacje, aby móc ją zmienić. Nauczysz się też instalować narzędzia w swojej przestrzeni dostępu do informacji, tak aby ułatwiać sobie zmianę lub intensyfikować swoje oddziaływanie energetyczne.

Zakres teoretyczny warsztatów jest bardzo indywidualny i zależny od potrzeb i pytań uczestników. Na pewno parę zdań o tym czym jest powszechne pole informacji, czym jest pole serca, i cały kwantowy kontekst tego, że twój punkt widzenia kreuje twoją rzeczywistość przy okazji warsztatów z mniejszą czy większą wnikliwością na pewno będzie omówiony.

Podkreślam, że nie chodzi o to co rozumiesz, na temat dwupunkt i założeń teoretycznych dotyczących fizyki kwantowej. Chodzi o to, że obojętnie jak zbudowany jest świat, umieć tak zaangażować aktywność molekuł, aby twoje życie było pełne radości, łatwości i poczucie spełnienia.


Tematyka warsztatów z Dwupunktu

I. Warsztat: Dwupunkt i uzdrawianie ciała – praca własna i z klientem

II. Warsztat: Dwupunkt – Odkrywanie swojego nieograniczonego potencjału i kreacja wymarzonego życia

III. Warsztat: Tworzenie własnej rzeczywistości finansowej z Dwupunktem – więcej informacji

IV. Warsztat: Dwupunkt w Biznesie


Terminy najbliższych warsztatów Dwupunktu znajdziesz tutaj


Zapraszam serdecznie

Marcin Marcinkowski