A jeśli twoje ciało choruje i starzeje się dla Ciebie?

Choć może wydawać się to kompletnie nie pasujące do powszechnie panującej wiedzy i opinii, z którymi się zżyliśmy i uznaliśmy za naszą prawdę, warto zadać tutaj jednak pytanie: A co jeśli tak jest? A jeśli moje ciało rzeczywiście robi to dla mnie? No właśnie, a co jeśli wszystko to co dotychczas uznawałeś, za prawdę na temat twojego ciało wygląda zupełnie inaczej? Ciekawe, co tak naprawdę jest dla nas gotowe zrobić nasze ciało? Jak daleko się posunąć, co tworzyć, aby dopasować się do naszych opinii, wyobrażeń i osądów na temat tego co o nim myślimy?

Access Facelift – energetyczny zabieg odmładzający i uzdrawiający ciało i relację z naszym ciałem…

A jeśli mógłbyś wybrać, czym jest i czym będzie dla Ciebie twoje ciało?

A jeśli jest możliwe, aby nawiązać z ciałem, życzliwą relację i zacząć z nim współpracować?

Jakie mógłbyś mieć życie gdybyś pozwolił swojemu ciału zadbać o ciebie?

A jeśli twoje ciało jest tutaj dla Ciebie na to życie najlepszym przewodnikiem i może być dla Ciebie zaproszeniem do najwspanialszego życia? Czy chciałbyś mieć zupełnie inną relację z ciałem, czy chciałbyś nawiązać z nim zupełnie inną łączność?

Jakby to było wsłuchać się i usłyszeć swoje ciało? co mówi? o co prosi? czego jest świadome?

Gdyby obudziła się w Tobie ciekawość jakim tak naprawdę podarunkiem dla Ciebie i twojego życia może być twoje ciało, serdecznie zapraszam na warsztat Access Facelift. To jednodniowe spotkanie pozwoli Ci zupełnie inaczej spojrzeć na swoje ciało i wszystko to co dzieje się z twoim ciałem i w twoim ciele. To spotkanie także poznanie energetycznego zabiegu, który pozwoli Ci zadbać o witalność, radość i młodość twojego ciało, jeśli twoje ciało obecnie choruje poznanie tego zabiegu może być również pomocne w uzdrowieniu twojego ciała, a całe spotkanie może podarować Ci świadomość tego co aktualnie kreujesz ze swoim ciałem.

Jakby to było zaprosić swoje ciało do bycia twoim najbliższym przyjacielem? Jakby to było tak naprawdę pozwolić sobie otrzymać to wszystko czym twoje ciało pragnie Cię obdarować?

Najbliższe warsztaty Access Facelift odbędą się 5 stycznia w Warszawie, 12 stycznia w Rybniku, 18 stycznia w Olsztynie i 15 lutego we Wrocławiu.

Serdecznie zapraszam

Ps. Zabieg Access Facelift jest też tak jak wskazuje nazwa zabiegiem liftingującym, nadającym jędrność i sprężystość skórze nie tylko na naszej twarzy, ale także na naszym ciele. Może być także doskonałym uzupełnieniem praktyki uzdrawiającej lub naturoterapeutycznej, może także być z powodzeniem oferowany klientom, którzy pragną wyglądać młodziej, jaśniej, radośniej bez chemii, czy też innych inwazyjnych zabiegów. W moim odczuciu jednak efekt liftingu naszej twarzy czy poprawy zdrowia naszego ciała można traktować jako efekt uboczny tego co potrafi zrobić ten zabieg dla naszego ciała i życia. To co w moim odczuci jest ogromnym podarunkiem, który możemy otrzymać od tego zabiegu, to wyjście z osądów na temat własnego ciało i separacji jaką stworzyliśmy między nami a naszymi ciałami, więcej o tym na warsztacie …. zapraszam Marcin Marcinowski