Oczyszczanie energetyczne

Nie każda energia w danej chwili nas wspiera… Nie ma dobrych i złych energii, z każdą można coś zbudować, zaprosić ją do działania … ale czasami łatwiej jest pozwolić jej odejść, czasami łatwiej jest dać czemuś odpłynąć, pozwolić temu poszukać innej drogi niż upierać się transformować na coś co będzie wsparciem czy wkładem do naszego życia.

Żyjemy w bardzo dynamicznym świecie i każdy z nas funkcjonuje w jakimś środowisku, to wszystko pełne jest najróżniejszych energii, każdy z nas też jest energią, która jest sumą wszystkiego z czym spotkaliśmy się podczas naszego życia. Nie zawsze każde nasze doświadczenie, spotkanie z innym człowiekiem czy miejscem, będzie pełne energii, które zapraszają nas do nowych możliwości.

Bardzo wiele energii po prostu przykleja się do nas i ogromną większość z nich nie należy do nas. W świecie energetycznych to co nie należy do nas możemy odesłać. nie musimy się tym zajmować, nie musimy tego transformować, to co możemy to w różnorodny sposób to odesłać.

Mają taką świadomość powołane zostały sesje oczyszczania energetycznego od energii ludzi, ich myśli, klątw, uroków, demonów, złorzeczeń, dawnych nieświadomych i nieuświadomionych, paktów, traktatów, zobowiązań, umniejszeń… itp. czy bytów energetycznych zamieszkujących nasze przestrzenie energetyczne w postacie miejsc czy naszych pól energetycznych.

W ramach oczyszczania energetycznego można skorzystać z sesji oczyszczania domu czy mieszkania, sesji oczyszczania nas, naszej przestrzenie energetycznej, naszego ciała, a także oczyszczania firm, i przestrzeni biznesowo-finansowych.

W razie pytań proszę o kontakt: proconsciousness@gmail.com

Informacje o cenach sesji oczyszczania w cenniku

Procesy oczyszczania realizowane są przez

Marcina Marcinkowskiego kontakt tel: 506104987

do sesji wymagane jest zdjęcie osoby lub miejsca i krótki opis problemu mailem lub telefonicznie.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail